Soniamiki – SIS Remix Premiera remixu

temu

SONIAMIKI kontynuuje remixowe eksperymentowanie z albumem„FEDERICO”. „Sis” to drugi po „Baw się ze mną” utwór, który pojawia się wwersji innej niż na płycie. Razem z drugim remixem przedstawiamyanimowane Lyric Video również autorstwa Soniamiki. 
Natalia Przybysz – Światło nocne

temu

Światło nocne to piosenka o tym, co widoczne i o tym co ukryte. O balansowaniu na krawędzi bycia sobą i udawania. Celem jest bezpieczeństwo.
Piotr Zioła z Fryderykiem za fonograficzny debiut roku!

temu

Podczas wczorajszej gali rozdania nagród Fryderyk 2017 zwycięzcą w kategorii FONOGRAFICZNY DEBIUT ROKU został Piotr Zioła za wydany 22 kwietnia 2016 roku album ‘Revolving Door’. Pomimo młodego wieku Artysta zaskakuje dojrzałym wokalem, nieprzeciętną wrażliwością i stylem. Mocno inspirują go lata 50. i 60. 
Buslav prezentuje ‘Świt’

temu

Na oficjalnym kanale youtube Buslava dostępny jest już odsłuch kolejnego singla promującego jego debiutancki album zatytułowany ‘Buslav’, utwór ‘Świt’ odsłuchać można pod adresem:. Wydany 7 października minionego roku imienny album Buslava spotkał się z pozytywnym o
Album Zagi już w sklepach! Posłuchajcie nowego utworu!

temu

W dniu premiery albumu artystka przygotowała niespodziankę dla wszystkich słuchaczy i udostępniła odsłuch utworu ‘Pytania na odpowiedzi’
Mateusz Ziółko – Szkło

temu

Singel zapowiada album „Na nowo” – premiera 26 maja
1
2
3
4
5
6