Charlie Puth udostępnia nowy utwór „Change” z gościnnym udziałem Jamesa Taylora

Charlie Puth udostępnia nowy utwór „Change” z gościnnym udziałem Jamesa Taylora

Opublikowany

Już teraz zobacz wzruszające wykonanie na żywo podczas protestu „March For Our Lives”

Niedawno przez Amerykę przetoczyła się fala marszów, w których obywatele opowiadali się przeciwko przemocy oraz krytykowali powszechny dostęp do broni. W proteście w Los Angeles wziął udział również Charlie Puth, który zaprezentował nową piosenkę z nadchodzącej płyty "Voicenotes”. Utwór nosi znaczący tytuł "Change", a gościnnie występuje na nim wielka legenda amerykańskiej piosenki, pięciokrotny laureat Grammy James Taylor. Marsze, w których udział wzięły miliony Amerykanów, odbywały się pod hasłem "March for our Lives" i były następstwem niedawnych aktów przemocy z użyciem broni, w których zginęli studenci z Florydy. Głównym żądaniem demonstrujących było ograniczenie dostępu do broni oraz wyeliminowanie przemocy w szkołach. Przed budynkiem ratusza w Los Angeles ustawiono scenę, na której pojawił się Charlie Puth w koszulce z napisem "Enough Is Enough". Muzyk zapowiedział, a następnie wykonał piosenkę "Change" opowiadającą o potrzebie porozumienia i jedności. Na scenie w Los Angeles Charliego podziwiały tysiące zamyślonych, skupionych, wzruszonych osób.
Charlie Puth

Change feat. James Taylor is out now. This song is dedicated to all of the Parkland students, any lives lost to senseless gun violence, and the world. #neveragain https://CharliePuth.lnk.to/ChangeFA

Studyjna wersja utworu została nagrana z idolem Puth’a, 70-letnim dziś Jamesem Taylorem, który zalicza się do najważniejszych artystów 25-latka. Legendarny piosenkarz i kompozytor bardzo miło wspomina współpracę z  Charliem.

"W styczniu tego roku Pan Puth i ja spędziliśmy wspaniałe popołudnie w Conway Studios w Hollywood. Praca z kimś tak utalentowanym była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Dziękuję Charlie, że znalazłeś dla mnie miejsce na swojej przepięknej, nowej płycie" – mówi Taylor.

Jak nietrudno się domyślić, dla Charliego praca z Jamesem Taylorem była niezapomnianym przeżyciem. "Spełniło się moje wielkie marzenie" – zapewniał.

"To dzięki Jamesowi Taylorowi tworzę muzykę, a nagrywanie z nim było dla mnie zaszczytem”.

Wspomniana płyta "Voicenotes" będzie mieć premierę 11 maja 2018 roku. Niedawno poznaliśmy z niej piosenkę "Done For Me" nagraną z gościnnym udziałem Kehlani. Wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć przebojowe „Attention", "How Long" oraz nastrojową balladę "If You Leave Me Now", nagrany z soulowym zespołem Boyz II Men. Charlie Puth wielką sławę zdobył dzięki piosence "See You Again", która pojawiła się na soundtracku siódmej części serii "Szybcy i wściekli" i spędziła aż 12 tygodni na szczycie listy "Billboardu".

Charlie Puth - Press Photo 4 - Credit Jimmy Fontaine.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij