Natalia Szroeder w nowej odsłonie, zobacz teledysk do utworu ‘Parasole’

Natalia Szroeder w nowej odsłonie, zobacz teledysk do utworu ‘Parasole’

Opublikowany

Na oficjalnym kanale youtube Natalii Szroeder premierę miał teledysk do utworu ‘Parasole’. Video, zrealizowane przez AG Studio.
Natalia Szroeder - 'Parasole'

Natalia Szroeder - 'Parasole'

Jak mówi artystka ‘Parasole’ to bardzo intymna, nostalgiczna opowieść, przekornie ubrana w intensywny, mocny bit. Myślę, że każdy z nas zadawał sobie pytanie, czy to jest już ten moment, by przestać słuchać intuicji i ślepo wierzyć w to, co podpowiada serce. Czy to już jest ten moment, by pozwolić dojść do głosu logice, głowie, by zacząć matematycznie analizować fakty. Zarówno teledysk, jak i sam utwór, mówi właśnie o takiej wewnętrznej wojnie między głosem serca, a zdrowym rozsądkiem, o wewnętrznym rozdarciu. To dla mnie naprawdę ważna piosenka i wiem, ze zawsze będzie miała swoje wyjątkowe miejsce w mojej pamięci. Bardzo bym chciała, by Słuchacze uwierzyli w nią tak mocno, jak ja w nią wierzę, by poczuli ją tak mocno, jak ja ją czuję. Pełna ekscytacji, z drżącymi rękoma, oddaje Wam w ręce ‘Parasole’, utwór, który zwiastuje moją drugą, zupełnie inną i na pewno dojrzalszą płytę.

Debiutancki album Natalii Szroeder ‘NATinterpretacje’ uzyskał status złotej płyty, a wszystkie single go promujące zdobyły szczyty list przebojów.

Natalia Szroeder

I jest! 🔥 Moi Drodzy, przed Wami PARASOLE! Jestem bardzo ciekawa Waszego zdania 😎

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

natalia1.png

grafika | 5,02 MB

Pobierz

Bazzi zapowiada debiutancką płytę i ujawnia nowy utwór! 

Posłuchaj piosenki "Honest"