Premiera wideoklipu Kelly Clarkson "I Don't Think About You"

Premiera wideoklipu Kelly Clarkson "I Don't Think About You"

Opublikowany

Kelly Clarkson, zwyciężczyni pierwszej edycji talent show "American Idol" i laureatka Grammy, zaprezentowała właśnie teledysk do drugiego singla ze znakomitej płyty "Meaning Of Life". Klip powstał do piosenki "I Don't Think About You".

Kelly Clarkson - I Don't Think About You

Kelly Clarkson - I Don't Think About You

Sama Kelly tak mówi o wideoklipie: "Chodzi o ten moment, w którym uświadamiasz sobie, że nikt nie ma już nad tobą żadnej władzy. Chyba każdy z nas był w sytuacji, w której nie mógł być sobą i musiał dopasować się do innych. Czasami coś takiego może nas złamać. W piosence jest mowa o tym, że pewnego dnia się budzisz i już w ogóle o tym nie myślisz. Nie ma już w twoim świecie nikogo, kto by go zaburzał. To utwór o wolności".

Singel "I Don't Think About You" jest następcą nominowanego do Grammy "Love So Soft" (złoty status w USA), który jako pierwszy zwiastował płytę "Meaning Of Life".

Kelly w tworzeniu piosenek na ósmy w karierze album "Meaning Of Life", pomagali między innymi Jason Halbert, Jesse Shatkin, laureat Grammy Greg Kurstin, Mick Schultz, The Monarch, Nick Ruth. W piosence "Whole Lotta Woman" wspierają ją muzycy legendarnej formacji Earth Wind & Fire.

Oprócz milionów sprzedanych płyty i singli, wyprzedanych koncertów, Kelly ma także na koncie udaną karierę musicalową, ale przede wszystkim szczęśliwe życie rodzinne w Nashville u boku męża i dwójki dzieci. W 2016 roku Clarkson zadebiutowała jako pisarka. Napisała książkę dla dzieci "River Rose And The Magical Lullaby", która weszła na listę bestsellerów "New York Times". W 2017 roku ukazała się kontynuacja tej opowieści, "River Rose And The Magical Christmas".

Kelly Clarkson zadebiutuje w 2018 roku jako coach w 14. sezonie talent show The Voice.
Posłuchaj Albumu

Posłuchaj Albumu

Kelly Clarkson

I Don't Think About You is the moment you realize something has no power over you anymore. We all have people and/or situations in life that mold us and sometimes those situations can feel like they're about to break us, but this song is about that morning you wake up and you don't even think about it anymore. It holds no power, no weight in your world, and consumes your thoughts no longer. It's a song about freedom, honestly. Watch the new music video now: https://atlanti.cr/idtayvideo

Kopiuj tekst

Udostępnij

Natalia Szroeder w nowej odsłonie, zobacz teledysk do utworu ‘Parasole’

Na oficjalnym kanale youtube Natalii Szroeder premierę miał teledysk do utworu ‘Parasole’. Video, zrealizowane przez AG Studio.
. Jak mówi artystka ‘Parasole’ to bardzo intymna, nostalgiczna opowieść, przekornie ubrana w intensywny, mocny bit. Myślę, że każdy z nas z