Bajm – My

Bajm – My

Opublikowany

Premiera nowego singla

Posłuchaj Singla

Posłuchaj Singla

Zespół Bajm wydał właśnie najnowszy singiel pt. „My” którym rozpoczyna obchody 40-lecia działalności na scenie oraz zapowiada nowe wydawnictwo płytowe.

Tekst do utworu napisała wokalistka – Beata Kozidrak, zaś produkcją oraz muzyką po części wraz z Beatą zajął się Marcin Limek.

Tytuł „My” nawiązuje do ludzi i relacji międzyludzkich – zarówno tych z najbliższymi, jak i tych między różnymi narodowościami.Jak mówi sama autorka tekstu – problem tkwi w tym, że nie życzymy sobie dobrze nawzajem i niejednokrotnie najbardziej ranimy tych, których mamy obok siebie.

Już niebawem Bajm będzie można zobaczyć na koncertach m. in.w Tomaszowie Mazowieckim,  Kaliszu, Inowrocławiu i Warszawie (dokładne daty i miasta - http://www.bajm.pl/koncerty)

Jesienią odbędzie się wielka trasa koncertowa „Płynie w nas gorąca krew 40 lat!”. Spektakularne multimedialne show , które przeniesie widzów w czasie do każdej z czterech dekad twórczości zespołu. Usłyszymy nie tylko największe hity, ale zobaczymy również archiwalne zdjęcia, filmy i wspomnienia sprzed lat. Ponadto, zespołowi na scenie towarzyszyć będzie orkiestra. Więcej informacji: www.followthestep.com/koncerty
Bajm

Kto jeszcze nie słyszał - teraz ma okazje! :) BAJM "My"

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

cover.jpg

grafika | 358 KB

Pobierz

LESKI zapowiada drugi album i ujawnia jego tytuł - MIŁOŚĆ. STRONA B.

W sieci ukazał się teaser zwiastujący nowy album Leskiego. Niespełna trzy lata od debiutu muzyk powraca z nowymi piosenkami, które zapowiada tajemniczym video. Artysta nie odkrywa jeszcze szczegółów ale ujawnia intrygujący tytuł.
. MIŁOŚĆ. STRONA B ujrzy światło dzie