Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing „Polskie Przeboje”

Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing „Polskie Przeboje”

Opublikowany

Płyta już w sklepach!

Posłuchaj Albumu

Posłuchaj Albumu

Maciej Maleńczuk i Psychodancing, był zespołem nietypowym na polskiej scenie rozrywkowej. Czterech zawodowych muzyków z Poznania ze skandalizującym wokalistą z Krakowa stworzyło ansambl, który dał się poznać i pokochać szerokiej publiczności. Poza skandalami i medialnością wokalisty, główną przyczyną sukcesu był repertuar, bogaty stylistycznie, świetnie zagrany i potraktowany lekko i z przymrużeniem oka.

Idealny dla ludzi chcących bawić się przy dobrych polskich piosenkach.

W repertuarze Psychodancingu odnaleźć można najróżniejsze stylistyki muzyczne: od tanga, disco, pop po ballady. Mocną stroną są też charakterystyczne interpretacje przebojów z repertuaru gwiazd polskiej estrady.

Płyta „Polskie Przeboje” prezentuje wybór coverów nagranych przez zespół w latach 2008 – 2012 i zarejestrowanych na płytach Psychodancing, Psychodancing vol 2, Live i Psychocountry. Na krążku znalazły się m. in. utwory „Bo to się zwykle tak zaczyna” Mieczysława Fogga, „Płonąca stodoła” Czesława Niemena, „Absolutnie” Wojciecha Młynarskiego czy „Kronika podróży – czyli ciuchcią w nieznane” Krzysztofa Klenczona.
Tracklista: 
1.        Nigdy więcej
2.        Jak to dziewczyna
3.        Cicha woda
4.        Absolutnie
5.        Ballada o Dzikim Zachodzie
6.        Wakacje z blondynką
7.        Malowana piosenka
8.        Alabama
9.        Pod Twoim oknem
10.     Bo to się zwykle tak zaczyna
11.      Kroniki podróży, czyli ciuchcią w nieznane
12.     Płonąca Stodoła"

Kopiuj tekst

Udostępnij

Legenda powraca! Nowa płyta Stone Temple Pilots.

Na sklepowe półki trafiło właśnie nowe, pierwsze od ośmiu lat,  wydawnictwo twórców niezapomnianych albumów "Core" i "Purple", legendarnej kalifornijskiej formacji Stone Temple Pilots.  Płyta nosi taki sam tytuł jak poprzedniczka z 2010 roku, "Stone Temple Pilots", a partie wokalne na nią nabrał nowy muzyk zespołu, Jeff Gutt.