Charlie Puth i jego nowy hit z gościnnym udziałem Kehlani!

Charlie Puth i jego nowy hit z gościnnym udziałem Kehlani!

Opublikowany

Już teraz posłuchaj utworu „Done For Me”

Done For Me”- taki tytuł nosi najnowszy singiel z jednej z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Nowy album „Voicenotes” ukaże się na rynku już 11 maja tego roku.

Singlowa kompozycja nominowanego do Grammy Charliego Putha została nagrana w duecie z Kehlani. To przyjemnie kołysząca piosenka o wyraźnie zarysowanym rytmie, w której wokale Putha i Kehlani doskonale się uzupełniają.
Charlie Puth - 'Done For Me' (feat. Kehlani)

Charlie Puth - 'Done For Me' (feat. Kehlani)

Wcześniej z płyty "Voicenotes" poznaliśmy piosenki: "Attention", która w USA i w Polsce ma status podwójnie platynowy, "How Long” oraz nastrojową "If You Leave Me Now", nagraną z soulowym zespołem Boyz II Men.

Kehlani to utalentowana artystka z kręgu R&B, która pomimo swojego młodego wieku ma już na koncie m. in. nominację  do nagrody Grammy. Zanim została solistką, wchodziła w skład zespołu Poplyfe, który dotarł do finału talent show "America's Got Talent". Dzięki temu dziewczyna miała okazję zaśpiewać z jednym ze swoich największych idoli, Steviem Wonderem.

Płyta "Voicenotes" jest następczynią platynowej "Nine Track Mind" z 2016 roku. Album pierwotnie zapowiadany był na początek 2018 roku. Powodem przesunięcia daty premiery był… perfekcjonizm Charliego. Artysta uznał, że nie wszystko jest tak, jakby sobie tego życzył i premiera materiału została przesunięta na maj 2018. Tłumaczył to kilka miesięcy temu tak: "Sam zajmuję się produkcją, a to wymaga wiele. Z mojego punktu widzenia album jeszcze nie jest doskonały".

Nowy album już teraz zapowiada się na jedną z największych premier 2018 roku, a utwór „Done For Me” jeszcze raz potwierdził, że Puth jest mistrzem tworzenia wpadających w ucho radiowych hitów
_MG_6064-v2-BW.jpg
Charlie Puth

“Done For Me” Ft. Kehlani is out! Listen now https://CharliePuth.lnk.to/DoneForMeFA

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Charlie Puth - Additional Press Photo - Credit Catie Laffoon.jpg

grafika | 2,59 MB

Pobierz
_MG_6064-v2-BW.jpg

grafika | 1,54 MB

Pobierz

Katarzyna Groniec – Ach! Dziś premiera albumu

Każdy ma swoją Ziemię Obiecaną. Coś za czym tęskni, czego mu brak, co chciałby, a nie może albo miał i utracił. Ziemia Utracona. Dobry tytuł na tomik poezji gdyby nie był parafrazą T.S.Eliota. „Najokrutniejszy miesiąc to kwiecień“ pisał poeta w „Ziemi Jałowej“. To prawda