Piosenka "Colors" Jasona Derulo oficjalnym hymnem mundialu w Rosji!

Piosenka "Colors" Jasona Derulo oficjalnym hymnem mundialu w Rosji!

Opublikowany

POSŁUCHAJ

POSŁUCHAJ

Do rozpoczęcia piłkarskich mistrzostw świata w Rosji, na których powalczy również reprezentacja Polski, pozostały nieco ponad trzy miesiące. Właśnie poznaliśmy główną piosenkę, która będzie towarzyszyć piłkarzom i fanom futbolu przez cały turniej! Nosi tytuł "Colors", a jej autorem jest piosenkarz, aktor i tancerz Jason Derulo.

 Kompozycja powstała dzięki współpracy z firmą Coca-Cola®, która jest głównym sponsorem mundialu 2018 FIFA World Cup™. "Colors" to inspirujący hymn, który niesie proste przesłanie – warto być razem i dobrze się bawić, niezależnie od tego pod jaką flagą się gra. Nic dziwnego, że z piosenki bije energia, radość i optymizm, towarzyszące również emocjom sportowym na mundialu.
Jason Derulo - Colors

Jason Derulo - Colors

"Praca dla Coca-Coli i napisanie hymnu na mistrzostwa świata w Rosji były dla mnie przyjemnością. Turniej jest celebracją najwyższej klasy sportowców i jestem zaszczycony, że to właśnie ja mogłem stworzyć podkład dla ich rywalizacji" – mówił Jason Derulo. "Przez całą moją karierę mogłem obserwować piękno różnic kulturowych, a »Colors« napisałem dla ich uczczenia. Dla celebrowania różnorodności i tej niesamowitej energii, którą dają swoim drużynom kibice piłkarscy w trakcie turnieju".

Press Shot 3 credit Drew Dizzy Graham.jpg
Jason Derulo muzyczną karierę rozpoczął w 2006 roku. Przez 10 lat sprzedał ponad 56 mln singli. Multiplatynowy status spośród piosenek zdobyły "Wiggle" (podwójna platyna w USA), "Talk Dirty" (poczwórna platyna w USA), "In My Head" (podwójna platyna w USA), "Whatcha Say" (poczwórna platyna w USA), "Swalla" (ponad 1 mld obejrzeń na YouTubie). Jason jest autorem lub współautorem swoich hitów. Wszystkie wideoklipy artysty obejrzało ponad 4,6 mld użytkowników YouTube'a. W streamingu utworów Jasona posłuchano ponad 7 mld razy. Stylistycznie Derulo porusza się wokół popu, hip-hopu i R&B.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Colors.jpg

grafika | 995 KB

Pobierz
Press Shot.jpg

grafika | 849 KB

Pobierz
Jason Miami .jpg

grafika | 1,81 MB

Pobierz

David Byrne powraca z nowym albumem „American Utopia”

Już teraz posłuchaj solowej płyty wokalisty legendarnego Talking Heads.