Projekt “Last Call”

Projekt “Last Call”

Opublikowany

Zróbmy wspólnie teledysk by uczcić piękno natury w Międzynarodowy Dzień Ziemi!

Last Call jest piosenką z debiutanckiego albumu neena “Flipside”. Stworzony jeszcze przed 2015 i zaprezentowany pierwotnie w półfinale 9 edycji programu Must Be The Music utwór przeszedł przez 2 lata muzyczną metamorfozę, zachowując jednak swoje główne przesłanie – “Ziemia jest naszym jedynym domem, dbajmy o nią!”. Tekst piosenki mówi o konieczności zauważania i doceniania bogactwa natury na co dzień, otoczenia cierpiącej planety należną jej troską. Projekt teledysku do Last Call jest próbą docenienia tego co zawdzięczamy naturze, a co możemy łatwo utracić. Neena zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia bezpośredniego udziału w videoklipie:
Neena

🔊 🔊 🔊 (english version below) Ziemia jest naszym jedynym domem. Stwórzmy razem teledysk do Last Call by razem świętować Międzynarodowy Dzień Ziemi. Utwór Last Call powstał w 2015. Choć od tamtego momentu przeszedł muzyczną metamorfozę, jego przesłanie pozostaje to samo: Ziemia jest naszym jedynym domem. Musimy o nią dbać. Jeżeli chcesz wziąć udział w teledysku do Last Call, poniżej 3 kroki jak to zrobić: 1: Nakręć 20 sekundowy filmik w którym przemierzasz piękny krajobraz (ujęcie musi być takie jak na załączonym filmie, kręcone zza pleców, więc będziesz potrzebował pomocy drugiej osoby). Być może masz już podobny filmik i chcesz się nim podzielić? 2. Udostępnij linka do swojego video w sekcji komentarzy pod tym postem przed 30.03.18 3.Ja następnie skontaktuję się z Tobą z informacją jak możesz przesłać mi swój filmik tak bym mogła umieścić go w teledysku. Złożony i zmontowany teledysk do Last Call zostanie opublikowany 22.04.2018, w Międzynarodowy Dzień Ziemi. Przed wzięciem udziału przeczytaj załączony Regulamin. Całego utworu posłuchacie tutaj: https://wmg.lnk.to/NeenaLastCall Regulamin: http://bit.ly/Regulamin_ProjektLastCall ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Earth is our only home. Let’s make the Last Call music video together to celebrate International Earth Day. I wrote Last Call in 2015. Now I’m releasing it in a completely new music arrangement, but the message stays the same: The Earth is our only home. We have to take care of it. If you want to take part in the Last Call video, follow the 3 steps below: 1. Make a short video of you crossing a natural landscape that is special to you with shots taken in similar way to the film I am sharing above (the shots have to be taken from behind your back, so that your silhouette is seen against the landscape, the frame has to be horizontal, preferably wild nature view with no signs of human infrastructure). Maybe you have such a film already and would like to share it? 2. Place a link to your video under this post before 30.03.2018 3. Following my message, send over the video to be edited as a part of the Last Call music video. The Last Call music video will be edited out of the sent materials and released on YouTube on the 22nd April 2018, the International Earth Day. Before taking part, please read the enclosed Rules and Regulations of the Last Call Project. You can listen to the whole song here: https://wmg.lnk.to/NeenaLastCall Rules and Regulations: http://bit.ly/Rules_LastCallProject

“Wystarczy przesłać filmik z własnych zbiorów podróżniczych, lub zwykłych spacerów, w którym przemierzacie piękny naturalny krajobraz. Chodzi o bezpośrednie, osobiste doświadczenie piękna natury i pokazanie jak wiele ona znaczy w Waszym życiu. Myślę, że taki pozytywny osobisty przekaz może czasem dać więcej do myślenia, niż przytaczanie alarmujących statystyk. Łatwiej sobie wtedy wyobrazić, co każdy z nas z osobna może realnie stracić. Ponieważ projekt ma charakter non-profit, nagrodą dla osób, których filmiki znajdą się w klipie, będzie po prostu wielka satysfakcja z podzielenia się swoją radością z innymi :)”
Wszyscy są zaproszeni do wzięcia udziału w projekcie. Materiały, które mogą być przesyłane do 30 marca, powinny spełniać proste wymogi techniczne, których szczegóły wraz z regulaminem projektu artystka podaje na swoim fb. Premiera oficjalnego teledysku Last Call planowana jest na 22 kwietnia – Międzynarodowy Dzień Ziemi.

Utwór ‘Last Call’ odsłuchać można na oficjalnym kanale youtube Artystki.
neena - Last Call

neena - Last Call

neena to młoda, obecnie 18 letnia wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, która proponuje świeżą estetykę dźwięku, łączącego pop z muzyką alternatywną i elektroniczną. Poprzednie produkcje artystki, „Roses” oraz „Run” zostały docenione przez słuchaczy, otrzymały miejsce na Liście Osobistej Piotra Metza w trzecim programie Polskiego Radia oraz szereg pozytywnych recenzji w mediach i portalach muzycznych.

W ciągu ostatnich dwóch lat neena intensywnie pracowała nad nowym albumem, odkrywała nowe brzmienia i pisała utwory, które są jej podróżą w nowy wymiar, w nieznany jeszcze świat. Artystka przyznaje, że przywiązuje taką samą wagę do kompozycji, jak i tekstów, w których opisuje swój bardzo subiektywny, obraz współczesnego świata. W swojej twórczości odważa się stawiać pytania, z którymi, jak twierdzi, konfrontuje się młode pokolenie, wchodzące obecnie w dorosłość, próbujące odnaleźć się w zastanym hiper konsumpcjonistycznym i skonfliktowanym świecie.
W listopadzie 2017 został wydany pierwszy singiel “The Game” z debiutanckiej płyty o tajemniczym tytule „Flipside”, której premiera szykowana jest na ten rok.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

neena - Last Call.jpg

grafika | 732 KB

Pobierz
neena.jpg

grafika | 4,75 MB

Pobierz

Katarzyna Groniec – Nie kocham

Obejrzyj teledysk promujący album „Ach!”