Why Don’t We prezentują klip do utworu “Trust Fund Baby”

Why Don’t We prezentują klip do utworu “Trust Fund Baby”

Opublikowany

Piosenkę napisał Ed Sheeran!

Why Don’t We, czyli grupa pięciu chłopaków w których kochają się miliony dziewczyn na całym świecie,  udostępniła klip do najnowszego singla „Trust Fund Baby”. W teledysku każdy z nich przedstawia swój ideał dziewczyny, z którą dzielą swoje pasje.
Trust Fund Baby - Why Don't We

Trust Fund Baby - Why Don't We

Sam utwór „Trust Fund Baby” już wcześniej wywołał spore zamieszanie na rynku muzycznym gdy okazało się, że napisał go sam Ed Sheeran. Po premierze singiel poszybował na 3 miejsce najpopularniejszych kawałków na iTunes w Stanach Zjednoczonych zostawiając w tyle takich artystów jak Drake czy Camila Cabello.

W tym tygodniu piosenka zadebiutowała za oceanem na liście TOP 40 najczęściej odtwarzanych utworów w rozgłośniach radiowych. Ponad 120 milionów streamów, 2,4 miliony obserwujących na Instagramie i ponad 145 milionów odtworzeń na YouTube-  Why Don’t We to zdecydowanie jeden z najbardziej obiecujących artystów 2018 roku.
POSŁUCHAJ

POSŁUCHAJ

Why Don't We

#TrustFundBabyVideo out now! Directed by our good friend JKoe Photography.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Why Don't We - Trust Fund Baby.jpg

grafika | 3,99 MB

Pobierz
WDW_4_small.jpg

grafika | 502 KB

Pobierz

Kinga Głyk nominowana do ECHO JAZZ 2018!

Fantastyczne wieści nadeszły z Niemiec. KINGA GŁYK i jej płyta „DREAM” została nominowana do prestiżowej nagrody ECHO JAZZ 2018!