Odtwórca roli Clay’a z 13 Reasons Why założył zespół!

Odtwórca roli Clay’a z 13 Reasons Why założył zespół!

Opublikowany

Już teraz zobacz teledysk do utworu "Pictures Of Girls"

Bez tytułu.png
Wallows to nowy zespół na amerykańskiej scenie muzycznej, w skład którego wchodzą znany z serialu „13 Reasons Why”  Dylan Minnette, aktor i muzyk Braeden Lemasters ("Sześć stóp pod ziemią", „Doktor House") oraz Cole Preston.
Młodzi Amerykanie zaprezentowali właśnie klip do utworu „Pictures Of Girls” zapowiadający nadchodzącą EPkę „Spring”. Materiał został nagrany z laureatem Grammy, producentem Johnem Congletonem (m.in. Kimbra, Erykah Badu, Swans, The Roots, Sigur Ros).
Do zapowiadającej EP-kę piosenki "Pictures Of Girls" nakręcono teledysk. Za jego reżyserię odpowiada Shelly, a z efektem można się zapoznać poniżej:
Wallows - Pictures of Girls

Wallows - Pictures of Girls

Zdjęcia odbyły się w Atwater Village oraz na przedmieściach Los Angeles. W założeniu filmik ma oddawać osobowości chłopaków z przedmieścia, jakimi w rzeczywistości są Braeden, Cole i Dylan.

Muzycy Wallows wcześniej występowali pod szyldami The Feaver i The Narwhals (wtedy w składzie był jeszcze Zack Mendenhall). Do tej pory piosenkami grupy, które na zyskały największą popularność, były "Bleeding Man", "Pleaser" i "Uncomfortable".
Wallows

Our first official music video for "Pictures of Girls" is out now. *snip snip*

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Wallows.png

grafika | 972 KB

Pobierz

Utwór „This Is Me” światowym hymnem tolerancji.

Globalny sukces piosenki z musicalu „Król Rozrywki”.