Zremasterowane klasyki Davida Bowiego, w tym kultowa "trylogia berlińska", ukazują się ponownie!

Zremasterowane klasyki Davida Bowiego, w tym kultowa "trylogia berlińska", ukazują się ponownie!

Opublikowany

Bowie.jpgHEROES.jpgLODGER.jpgSCARY_MONSTERS.jpgSTAGE_2017.jpgLOW.jpg
Druga połowa lat 70., a w szczególności tak zwany okres berliński, były w artystycznym życiu Davida Bowiego wyjątkowo udane, obfitujące w znakomite, klasyczne już dziś wydawnictwa. Fanów z pewnością ucieszy wiadomość, że płyty "Low", "Heroes", "Stage", "Lodger" i "Scary Monsters (And Super Creeps)", są dostępne ponownie w wersjach zremasterowanych na CD, audiofilskich krążkach winylowych oraz jako pliki cyfrowe!
Okres od 1977 do 1980 roku wielu krytyków i fanów Davida Bowiego uważa na najbardziej kreatywny w całej, wspaniałej przecież, karierze Anglika. Pochodzące z tego czasu wydawnictwa studyjne i koncertowe to już dziś niekwestionowane klasyki. Chociażby tak zwana trylogia berlińska, która obejmuje albumy "Heroes", "Low" i "Lodger" (powstałe przy wielkim wkładzie Briana Eno i Tony'ego Viscontiego). Wspomniany kilkuletni okres zamyka  czwarty brytyjski numer jeden Bowiego, czyli nagrany w Nowym Jorku album "Scary Monsters (And Super Creeps)", przed którym pojawiła się jeszcze świetna koncertówka "Stage", zawierająca piosenki zarejestrowane w Filadelfii, Bostonie i Providence.
Wszystkie wymienione tytuły z lat 1977-1980 zostały zremasterowane i ukazują się na kompakcie, 180-gramowym, audiofilskim winylu oraz jako pliki cyfrowe. Trzeba zaznaczyć, że "Stage" pojawi się w masteringu z 2017 roku jako potrójny LP i podwójny kompakt.

david bowie - Sklep EMPIK.COM

david bowie w internetowym sklepie Empik.com. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

HEROES.jpg

grafika | 814 KB

Pobierz
SCARY_MONSTERS.jpg

grafika | 899 KB

Pobierz
STAGE_2017.jpg

grafika | 922 KB

Pobierz
LOW.jpg

grafika | 742 KB

Pobierz
LODGER.jpg

grafika | 374 KB

Pobierz

Premiera nowego albumu Vance Joy!

Autor hitu “Riptide” powraca z płytą „Nation of Two”