Czy Sofia Reyes i jej „1, 2, 3” ma szansę podbić światowe listy przebojów?

Czy Sofia Reyes i jej „1, 2, 3” ma szansę podbić światowe listy przebojów?

Opublikowany

Piękna Sofia Reyes, równie utalentowana piosenkarka, co aktorka, mająca na koncie nominację do Latin Grammy, wydała właśnie nowy utwór.

Nosi tytuł "1, 2, 3" i został nagrany we współpracy z latynoskim raperem De La Ghetto oraz supergwiadą Jason’em Derulo!

 To pierwsza premierowa piosenka Sofii od niemal roku. Przed 12 miesiącami rezydująca w Los Angeles meksykańska piosenkarka doczekała się premiery debiutanckiego albumu "Louder!", na którym znalazły się świetne singlowe kompozycje "Muévelo", "Conmigo (Rest of Your Life)", "Solo Yo" i "Llegaste Tú".
Sofia Reyes - 1, 2, 3 (feat. Jason Derulo & De La Ghetto)

Sofia Reyes - 1, 2, 3 (feat. Jason Derulo & De La Ghetto)

"Ta piosenka stanowi miksturę trzech stylów i klimatów – muzyki latynoskiej, popu i hip-hopu, co jest nowością w moim dotychczasowym portfolio. Jednakże wciąż słychać esencję tego, co jest mi najbliższe" 

– tłumaczy Sofia

Zaskoczeniem dla wielu będzie to, że Jason Derulo zaśpiewał kilka wersów po hiszpańsku.

"Jestem szczęśliwy, że mogłem pracować z tak utalentowaną osobą, jak Sofia. Odczuwam wielką ekscytację, bo mam przeczucie, że ta piosenka zawojuje świat" 

– mówił Jason Derulo

Do "1, 2, 3" został już nakręcony w Los Angeles teledysk, a za jego reżyserię odpowiada Mike Ho (m.in. Becky G, Mary J Black). Oprócz Sofii, Jasona i De La Ghetto w powstaniu utworu brali udział Nicole Zignago, Ricky Montaner, Jon Leone i Charlie Guerrero. Za produkcję odpowiadają Kiss The Chief (Ricky Montaner i Jon Leone) oraz Tainy.
Sofia Reyes

Sofia Reyes's cover photo

Kopiuj tekst

Udostępnij

Anne-Marie wystąpi jako support na koncercie Eda Sheerana w Polsce!

Anne-Marie dołączy do Eda Sheerana podczas jego trasy po Europie! W Polsce wystąpią razem na dwóch koncertach, które odbędą się 11 i 12 sierpnia 2018 roku w Warszawie na stadionie PGE Narodowym.