Pola Rise i Konoba akustycznie

Pola Rise i Konoba akustycznie

Opublikowany

Pola Rise prezentuje wyjątkową odsłonę pierwszego singla z płyty ‘Anywhere But Here’, utworu ‘Hear You’. Do udziału w tym niecodziennym przedsięwzięciu artystka zaprosiła znakomitych gości:

KONOBA to gwiazda europejskiej sceny elektronicznej, ma na swoim koncie hit ‘On Our Knees’, który w serwisie YouTube dorobił się już ponad 15mln wyświetleń,
Chór Singin’Warsaw sprawia, że wykonanie jest majestatyczne i pełne emocji.
Muzycy, którzy towarzyszą Poli podczas live sesji to stały skład koncertowy artystki: Anna Shimomura - piano, Natalia Radziejowska - skrzypce, Zuzanna Falkowska - wiolonczela, Radek Bednarek - gitara, Rafał Olewnicki - perkusja.
Pola Rise feat. Konoba - Hear You [Live Session presented by Noizz.pl]

Pola Rise feat. Konoba - Hear You [Live Session presented by Noizz.pl]

Debiutancki album artystki ‘Anywhere But Here’ ukazał się 12 stycznia.

Posłuchaj / Zamów

Posłuchaj / Zamów

Pola Rise to młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. W 2015 roku światło dzienne ujrzało wydawnictwo ‘The Power of Coincidence’ zacierając granice między electropopem, a muzyką alternatywną. Na EPce znalazły się takie utwory jak ‘Did you sleep last night’ czy ‘Soulless dance’. Ten mini-album został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez dziennikarzy jak i publiczność. Porównywana do Bjork, Lykke Li czy Banks Pola Rise, jako jedyna polska artystka została zaproszona do realizacji własnego Deezer Session, obok Eda Sheerana, Selah Sue czy London Grammar. Jeden z utworów znalazł się również na amerykańskiej składance BalconyTV wśród najlepszych wykonań live z całego świata. Pola współpracowała z takimi artystami jak Loxe (producent brystyjskiej wokalistki NAO), Pati Yang, MANOID, Janek Pęczak (T.Love), Michał Wasilewski (XXANAXX). Podczas trasy koncertowej promującej wydawnictwo Pola Rise wraz z zespołem zagrała ponad 100 koncertów w Polsce i na świecie. (Open’er Festival, Spring Break, Soundrive Festival oraz festiwale i kluby na Litwie, w Niemczech, Islandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej i we Włoszech). Zespół wystąpił również jako support Selah Sue, GusGus oraz Karin Park.

Pola Rise

Po 19.00 będę gościem Muzycznej Strefy Radio Gdańsk S.A. Można słuchac też w sieci: https://radiogdansk.pl/RGonline/Radio_ON_LINE

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Pola Rise i Konoba akustycznie.doc

doc | 5,16 MB

Pobierz
Pola_BackstageLiveSession.jpg

grafika | 6,21 MB

Pobierz

POLSKI TELEDYSK OLY. „GROWING YOUNG” STARTUJE NA FESTIWALU SXSW!

Teledysk wyreżyserowała Katarzyna Sawicka, która już po raz drugi otrzymała nominację do nagrody South by Southwest Film Festival w Austin, w Teksasie.