Why Don't We prezentują przebojowy singiel "Trust Fund Baby"

Why Don't We prezentują przebojowy singiel "Trust Fund Baby"

Opublikowany

Why Don't We to pięciu młodych wokalistów ze Stanów Zjednoczonych - Daniel Seavey, Zach Herron, Corbyn Besson, Jonah Marais i Jack Avery.

POSŁUCHAJ

POSŁUCHAJ "TRUST FUND BABY"

Stacjonująca w Los Angeles grupa właśnie zaprezentowała utwór, który zapowiada się na wielki przebój. Piosenka nosi tytuł "Trust Fund Baby", a napisał go sam Ed Sheeran!

Ed nie jest jedyną sławą, zaangażowaną w kawałek boysbandu. Brzmienie piosence nadał Steve Mac, współpracownik chociażby Anne-Marie, Jamesa Blunta, One Direction, Clean Bandit, czy właśnie Sheerana.
Why Don't We .jpg
Piosenka "Trust Fund Baby" już przyniosła młodym Amerykanom szereg pochwał. Według "Rolling Stone" należy dokładnie śledzić postępy Why Don't We, ponieważ można się po nich spodziewać jeszcze wiele dobrej muzyki. "Ich gwiazda powinna świecić w 2018 roku coraz jaśniej" – uważa z kolei magazyn "Time", a NBC twierdzi, że na boysband czeka wielka i spektakularna kariera już w tym roku.  

Do tej pory Why Don't We mogą się pochwalić ponad 120 mln streamów swoich piosenek. Na Instagramie śledzi ich blisko 2,5 mln osób. Oglądalność kanału boysbandu na YouTubie przekroczyła 140 mln (przy ponad 1,5 mln subskrybentów).

Dodajmy, że wokaliści mają od 16 do 19 lat i zaliczają się do bardzo pracowitych. Od powstania w 2016 roku w 12 miesięcy nagrali i wydali cztery EP-ki - "Only The Beginning", "Something Different", "Why Don't We Just" oraz "Invitation" (numer jeden na liście iTunes w sześciu krajach).
Why Don't We

i don't really want no #TrustFundBaby • our new single out now whydntwe.co/trustfundbaby

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Why Don't We .jpg

grafika | 5,69 MB

Pobierz
Why Don't We - Trust Fund Baby.jpg

grafika | 3,99 MB

Pobierz

Ruszyła przedsprzedaż nowego albumu Katarzyny Groniec – Ach!

Premiera zaplanowana jest na 16 marca 2018 r.