Jess Glynne, Macklemore i Dan Caplen w nowym singlu Rudimental "These Days"!

Jess Glynne, Macklemore i Dan Caplen w nowym singlu Rudimental "These Days"!

Opublikowany

POSŁUCHAJ

POSŁUCHAJ

Laureaci BRIT Awards, multiplatynowa formacja Rudimental, zaprezentowała kolejną po "Sun Comes Up" piosenkę, zapowiadającą trzeci studyjny materiał! Utwór nosi tytuł "These Days" i pojawia się w nim kilkoro znakomitych gości.

Piers Agget, Amir Amor, Kesi Dryden i DJ Locksmith, czyli członkowie Rudimental, współpracowali przy nagraniu "These Days" z utalentowaną Jess Glynne, Macklemore'em oraz Danem Caplenem. To właśnie Dan, jeden z największych talentów na scenie soul/R&B, w 2016 roku zaprezentował Anglikom wersję demo piosenki. Kolejną osobą, która ją usłyszała, był Macklemore. Kompozycja spodobała mu się tak bardzo, że od razu zapragnął wziąć w niej udział. Następnie do tego wyjątkowego przedsięwzięcia dołączyła Jess Glynne.
DSC09935.jpg
W utworze wyprodukowanym przez Johna Ryana (m.in. Maroon 5, Kendrick Lamar) brytyjska formacja nawiązała do muzycznej tradycji, którą pomieszała ze współczesnymi, bardziej eksperymentalnymi i charakterystycznymi dla siebie brzmieniami.
Rudimental - These Days (ft. Jess Glynne, Macklemore & Dan Caplen)

Rudimental - These Days (ft. Jess Glynne, Macklemore & Dan Caplen)

Przypomnijmy, że wcześniejszy singel "Sun Comes Up" feat. James Arthur okazał się wielkim przebojem, a na samych Wyspach pokrył się złotem. W streamingu posłuchano go do tej pory ponad 65 mln razy.

Rudimental ma na koncie BRIT Award oraz ponad 3,1 mln sprzedanych singli w samej tylko Wielkiej Brytanii. Obydwie płyty zespołu: "Home" (2013) oraz "We The Generation" (2015) zdobyły szczyty list przebojów, a na drugim albumie znalazł się hit "Lay It All On Me" z udziałem Eda Sheerana.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Thesedays_Single_pack.jpg

grafika | 6,31 MB

Pobierz
DSC09935.jpg

grafika | 3,66 MB

Pobierz

Nagrody Grammy rozdane! Spektakularny triumf Bruno Marsa!

Bruno Mars otrzymał aż 6 statuetek, we wszystkich kategoriach w których był nominowany: album roku, nagranie roku, utwór roku, najlepsze wykonanie R&B, najlepsza piosenka R&B oraz najlepszy album R&B. Tym samym pokonał m. in. wielkiego przegranego gali Jay-Z,