Dua Lipa zaskakuje! Dziś premiera teledysku do jej nowego singla IDGAF!

Dua Lipa zaskakuje! Dziś premiera teledysku do jej nowego singla IDGAF!

Opublikowany

Artystka jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2018.

Dla fanów pięknej Dua Lipy mamy dwie znakomite informacje. Pierwsza dotyczy nowego singla 22-letniej gwiazdy, a druga jej koncertu w Polsce.

"IDGAF" pochodzi z imiennej, debiutanckiej płyty Brytyjki o kosowskich i albańskich korzeniach. Brzmienie "IDGAF" nadali Stephen "KOZ" Kozmeniuk, Larzz Principato, Lorna oraz Blackwood. Gościnnie śpiewa w niej MNEK.
Dua Lipa - IDGAF

Dua Lipa - IDGAF

"Nakręcenie tego teledysku, zajęło nam 22 godziny. Z magicznymi ludźmi dzieją się magiczne rzeczy. Obraz pokazuje, jak walczą ze sobą słaba i silna strona ludzkiej natury, aby w końcu dowieść, że miłość do samego siebie jest tym, co pozwala pokonać wszelkie trudności, wszelkie negatywne opinie, jakie napływają pod naszym adresem"

– mówi Dua Lipa.

Klip wyreżyserował Henry Scholfield, mający między innymi na koncie wideo do ostatniego mega przeboju Dua Lipy "New Rules", który zdobył status podwójnej platyny w Polsce, a teledysk zbliża się do miliarda wyświetleń.

"IDGAF" to szósty singlowy utwór z debiutanckiej płyty artystki. Do tej pory na Spotify posłuchano go 40 mln razy. Album "Dua Lipa" miał premierę w 2017 roku i zarówno na Wyspach jak i w Polsce pokrył się złotem.

Podczas nagrywania debiutanckiej płyty Dua skorzystała ze wsparcia kilku doświadczonych i uznanych kompozytorów oraz producentów, wśród których byli: wspomniany Stephen "KOZ" Kozmeniuk (Kendrick Lamar, Nicki Minaj), laureat Grammy Emile Haynie (Lana Del Rey, FKA Twigs), Nineteen85 (Drake, Majid Jordan) i Jon Levine (Drake, Nelly Furtado). Utwory nagrywano w Nowym Jorku, Londynie, Los Angeles i Toronto. Dua jest współautorką wszystkich utworów na debiucie.

Drugą miłą niespodzianką dla fanów piosenkarki jest jej ponowna wizyta w naszym kraju. Potwierdzono już, że Dua Lipa będzie jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2018, obok Sama Smitha, Florence And The Machin i LCD Soundsystem. Impreza odbędzie się 1-2 czerwca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Piękna 22-latka w 2017 roku wystąpiła po raz pierwszy w Polsce podczas festiwalu Open'er.

Dua Lipa "IDGAF" Open’er Festival 2017

Dua Lipa "IDGAF" Open’er Festival 2017

Dua Lipa "IDGAF" Open’er Festival 2017

Warto również przypomnieć, że Dua Lipa była najchętniej słuchaną artystką w serwisie Spotify na Wyspach w 2017 roku. Piosenkarka ma na koncie między innymi nagrodę NME Award dla Najlepszej Nowej Artystki, MTV Europe Award dla Najlepszego Nowego Wykonawcy. Wyróżniono ją także nagrodą European Border Breakers Award.
Dua Lipa

Dua Lipa's cover photo

Kopiuj tekst

Udostępnij

Wystartowaliśmy z POLISH CLASSICS!

W piątek 12go stycznia uruchomiliśmy specjalną playlistę Polish Classics  z polską klasyką dla wszystkich zakochanych w muzyce naszych rodzimych artystów wydanych przez Warner Classics <3