Premiera płyty Poli Rise za miesiąc, wystartował preorder

Premiera płyty Poli Rise za miesiąc, wystartował preorder

Opublikowany

Już 12 stycznia 2018 roku ukaże się album Poli Rise ‘Anywhere But Here’.

Edycję specjalną krążka zawierającą prezent w postaci maski relaksacyjnej inspirowanej zawartością płyty, zaprojektowanej przez Karolinę Miko, zamawiać można w przedsprzedaży.
ZAMÓW PREORDER

ZAMÓW PREORDER

Pola Rise to młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zadebiutowała w 2015 roku wydawnictwem “The Power of Coincidence” zacierając granice między electropopem, a muzyką alternatywną. Na EPce znalazły się takie utwory jak “Did you sleep last night” czy “Soulless dance”. Debiutancki mini-album został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez dziennikarzy jak i publiczność. Porównywana do Bjork, Lykke Li czy Banks Pola Rise, jako jedyna polska artystka została zaproszona do realizacji własnego Deezer Session, obok Eda Sheerana, Selah Sue czy London Grammar.

Zbliżającą się płytę zwiastują teledyski do utworów:

Pola Rise - Hear You [Official Music Video]

Pola Rise - Fear [Official Music Video]

Jeden z utworów znalazł się również na amerykańskiej składance BalconyTV wśród najlepszych wykonań live z całego świata. Pola współpracowała z takimi artystami jak Loxe (producent brystyjskiej wokalistki NAO), Pati Yang, MANOID, Janek Pęczak (T.Love), Michał Wasilewski (XXANAXX). Podczas trasy koncertowej promującej wydawnictwo Pola Rise wraz z zespołem zagrała ponad 100 koncertów w Polsce i na świecie. (Open’er Festival, Spring Break, Soundrive Festival oraz festiwale i kluby na Litwie, w Niemczech, Islandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej i we Włoszech). Zespół wystąpił również jako support Selah Sue, GusGus oraz Karin Park.
Bez tytułu.png
Debiutancki album artystki powstawał podczas licznych podróży. Nagrywając album Pola Rise odwiedziła Nowy Jork, Londyn, Kopenhagę, Berlin, Dublin, Turyn, Seul, Reykjavik i Oslo. Krążek powstawał we współpracy z kilkoma producentami z różnych stron świata: ROBOT KOCH, kolektyw NECTOR, LOXE, EMIJI, MANOID i JANEK PĘCZAK co nadało nagraniom unikalnego, niepowtarzalnego brzmienia. Na płycie zaśpiewał również islandzki wokalista Sebastian Storgaard z zespołu Slowsteps.

Pola Rise

TADAM! 💥💥💥 Już za miesiąc #ANYWHEREBUTHERE trafi do sklepów! Bardzo się cieszę, że w końcu mogę się z Wami podzielić okładką albumu i kolejnym utworem! Płytę w specjalnej, limitowanej edycji można zamówić już dziś! ---> wmg.lnk.to/AnyWhereButHerePreorder foto: Enola Wioletta Goska / cover: Mrotek

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Pola Rise - preorder.docx

docx | 6,19 MB

Pobierz
PolaRise_2400x2400.jpg

grafika | 559 KB

Pobierz

Dziś premiera koncertowego albumu Linkin Park – One More Light Live !

Zespół Linkin Park, chcąc uczcić pamięć muzyka Chestera Benningtona, przygotował koncertowe wydawnictwo "One More Light Live".