Specjalna edycja "Hotel California" The Eagles już w sprzedaży.

Specjalna edycja "Hotel California" The Eagles już w sprzedaży.

Opublikowany

Jedna z najpopularniejszych płyt w historii muzyki kończy 40 lat!

Eagles Hotel California Original Album Cover.jpgEagles HC 40th Anniversary Deluxe Edition 2 CD + BRD Product Shot.jpgEagles HC 40th Anniversary 1 CD Product Shot.jpgEagles HC 40th Anniversary Expanded Edition 2 CD Product Shot.jpgR2-562944_Eagles_HC_Deluxe_Cover.jpeg

POSŁUCHAJ

Dwie nagrody Grammy, ponad 16 mln sprzedanych egzemplarzy w USA, 32 mln na świecie, numer jeden na "Billboardzie" oraz jedna z najpiękniejszych ballad w historii muzyki – oto wyciąg z sukcesów piątego studyjnego albumu grupy The Eagles, "Hotel California". Z okazji 40-lecia premiery ukazuje się ponownie w specjalnej wersji.

Album pozostał na szczycie "Billboardu" przez osiem tygodni i od dawna uznawany jest za jedną z największych i najlepiej sprzedających się płyt wszech czasów. Rocznicowa wersja "Hotel California" to 2 płyty CD oraz pojedynczy dysk Blu-ray audio. Do oryginalnej, zremasterowanej płyty dodano nagrania koncertowe z Los Angeles z października 1976 roku.Całość zapakowano w formie książki w twardej oprawie o wymiarach 11 na 11 cali. Zestaw zawiera też wcześniej niepublikowane zdjęcia, replikę programu trasy oraz plakat.

Dzięki płycie Hotel California" The Eagles zdobyli Grammy w kategoriach "Nagranie roku" oraz "Najlepsza aranżacja wokalna".Koncert z hali Los Angeles Forum zawiera pierwsze koncertowe wykonania "Hotel California" i "New Kid In Town".

Warner Music Poland

Wyjątkowa edycja z okazji 40 lecia powstania albumu Eagles 'Hotel California'. Zobaczcie filmik, który pokazuje w całej okazałości to wydawnictwo!

Tracklista:

CD 1: Original Album
1. Hotel California
2. New Kid In Town
3. Life In The Fast Lane
4. Wasted Time
5. Wasted Time (Reprise)
6. Victim Of Love
7. Pretty Maids All In A Row
8. Try And Love Again
9. The Last Resort

CD 2: Live at The Los Angeles Forum (October 1976)      
1. Take It Easy
2. Take It To The Limit
3. New Kid In Town
4. James Dean
5. Good Day In Hell
6. Witchy Woman
7. Funk #49
8. One Of These Nights
9. Hotel California
10. Already Gone

Kopiuj tekst

Udostępnij

Polski akcent wśród nominacji do Grammy

„Bizet: Les Pêcheurs De Perles” otrzymało nominację do nagrody Grammy w kategorii „Best Opera Recording”!