Doskonały teledysk Eda Sheerana „Perfect”

Doskonały teledysk Eda Sheerana „Perfect”

Opublikowany

Ed Sheeran opublikował kolejny teledysk do piosenki z multiplatynowej płyty "÷ (Divide)". Wzruszający klip powstał do singla "Perfect" i od razu wprowadza widzów w świąteczny nastrój.

Ed jest nie tylko autorem utworu, ale również sam wystąpił w teledysku. Co więcej, jest współautorem scenariusza do klipu. Wraz z nim historię przedstawioną w filmowej ilustracji stworzyli Jason Koeing (on odpowiada za reżyserię filmiku do "Shape Of You" oraz jest reżyserem "Perfect"), Andrew Kolvet, Jenny Koenig i Murray Cummings.
Zdjęcia odbyły się w austriackim Hintertux w październiku 2017 roku, a oprócz Anglika widzimy na ekranie również amerykańską aktorkę i modelkę Zoey Deutch. "Perfect" to piękna, wzruszająca historia miłosna dwojga osób, które znają się od wczesnego dzieciństwa.
Ed Sheeran - Perfect

Ed Sheeran - Perfect

"Perfect" to czwarty singel ze wspomnianego albumu "÷ (Divide)". Płyta miała premierę na początku marca 2017 roku i w ciągu kilku miesięcy odniosła kolosalny sukces. Aż 12 razy pokryła się platyną, osiem razy złotem. Zadebiutowała na pierwszym miejscu list płyt w 14 krajach, w tym w Polsce (platynowy status). Do tej pory "÷ (Divide)" sprzedał się w blisko 7 mln egz. na świecie.
W streamingu album odtworzono w pierwszym tygodniu po premierze aż 603,8 mln razy (łącznie Spotify, Apple Music i Deezer). W sklepie iTunes płyta Eda Sheerana zajmowała pierwsze miejsce w aż 103 krajach!

Przypomnijmy, że Ed Sheeran w 2018 roku dwukrotnie wystąpi w Polsce. Obydwa koncerty odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie, 11 i 12 sierpnia.
Ed Sheeran

Perfect official video out now on youtube https://ad.gt/perfectvid

Kopiuj tekst

Udostępnij

XXANAXX feat. RAS - Mniej PREMIERA KLIPU

"Mniej" to pierwsze premierowe nagranie grupy XXANAXX od czasu albumu "FWRD" z 2016 roku.