Dziś premiera nowego albumu Stereophonics - "Scream Above The Sounds"

Dziś premiera nowego albumu Stereophonics - "Scream Above The Sounds"

Opublikowany

Fantastyczna walijska formacja Stereophonics powraca z nowym albumem "Scream Above The Sounds".

POSŁUCHAJ

POSŁUCHAJ

Zespół ma na swoim koncie sześć albumów numer jeden na Wyspach oraz miliony sprzedanych płyt i singli. Kapela Kelly'ego Jonesa (wokal/gitara) i Richarda Jonesa (gitara basowa) niezmiennie proponuje nam porywającego rocka. Stereophonics nagrali piosenki w nowym składzie, w którym poza panami Jonesami są Adam Zindani (gitara), Jamie Morrison (perkusja), a także Tony Kirkham (klawisze).

Kelly Jones postanowił napisać na płytę piosenki, które są niczym hymny. Potężne, ciekawie zaaranżowane, pozbawione uczucia niepewności. I oczywiście nasycone wspaniałymi melodiami, z których walijska kapela słynie. Chociażby takimi jak otwierająca płytę kompozycja "Caught By The Wind", nawiązująca do klasyków Stereophonics.
Stereophonics - 'Caught By The Wind'

Stereophonics - 'Caught By The Wind'

- W każdej piosence jest zawarta ulga. Nawet wtedy, gdy przebija z niej też nostalgia, strach lub niepewność, wciąż przebija z niej nadzieja i jest miejsce na wyjście z trudnej sytuacji.

– tłumaczy Kelly.

Pierwsza singlowa kompozycja to "All In One Night". Inspiracją dla utworu był film Sebastiana Schippera "Victoria". Całą płytę nagrano głównie w Londynie, w RAK Studios, a także w ICP Studios w Brukseli. Zespół współpracował w studiu z doskonale sobie znanym Jimem Lowem.
Stereophonics - 'All In One Night'

Stereophonics - 'All In One Night'

Stereophonics

Just 1 more day until the new album is released. Today’s clip is ‘Chances Are’. Pre-order ‘Scream Above The Sounds’ from stereophonics.com

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Stereophonics Press.docx

docx | 186 KB

Pobierz
Stereophonics - Scream Above The Sounds.jpg

grafika | 1,34 MB

Pobierz

Nowy utwór od Sia!

Już teraz poczuj magię świąt słuchając kawałka „Santa’s Coming For Us”