Nowy album Trivium od dzisiaj w sprzedaży!

Nowy album Trivium od dzisiaj w sprzedaży!

Opublikowany

20 września ukazał się ósmy studyjny album czołowej amerykańskiej formacji thrashmetalowej.

POSŁUCHAJ ALBUMU

POSŁUCHAJ ALBUMU

"The Sin And The Sentence" wyprodukował Josh Wilbur (m.in. Lamb Of God, Gojira) w Hybrid Studios w  Kalifornii. Kompozycje nagrali Matt Heafy (wokal, gitara), Corey Beaulieu (gitara, chórki), Paolo Gregoletto (gitara basowa, chórki) i Alex Bent (perkusja), dla którego to pierwsza płyta w szeregach Trivium.
Trivium - The Sin And The Sentence

Trivium - The Sin And The Sentence

Za wszystkie teksty po raz pierwszy w karierze zespołu odpowiadał Paolo, dzięki czemu Matt mógł w 100 procentach skupić się na muzyce. "Zanim dotarliśmy do studia JOsha, 99 procent albumu było już napisane" – wspomina lider Trivium. Przypominało to sesje nagraniowe do paru wcześniejszych płyt, chociażby "Shogun" i "In Waves". "Było jak w filmie, w którym Paolo jest scenarzystą, Josh reżyserem, a ja aktorem" – obrazowo ujmuje proces Matt.

W dotychczasowej karierze grupa Trivium sprzedała ponad 1 mln płyt na świecie. "Silence In The Snow" z 2015 roku uplasowała się w Top 20 regularnych notowań po obu stronach Atlantyku. Natomiast pierwsza płyta kapeli dla Roadrunnera- "Ascendancy"- została uznana za debiut roku przez redakcję magazynu "Kerrang!".
Trivium

Learn about each song on the new record in the new Metal Hammer.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Zagi pokazuje swoje "Kocie Ruchy"

Uprawianie Kocich Ruchów to najlepszy sposób by wyleczyć się z jesiennej chandry! Razem z najbardziej rock&roll'ową songwriterką w Polsce nie przejmuj się opiniami innych i uwolnij kota którego masz w sobie!