Klasyka rocka w jubileuszowym wydaniu.

Klasyka rocka w jubileuszowym wydaniu.

Opublikowany

Specjalne, jubileuszowe wydania największego sukcesu komercyjnego w historii legendy hard rocka, grupy Whitesnake, albumu "1987".

POSŁUCHAJ

POSŁUCHAJ

Wydany wiosną tytułowego roku materiał aż osiem razy pokrył się platyną w USA i dotarł do drugiego miejsca na "Billboardzie". Z "1987" pochodzą megahity "Still Of The Night", ballada "Is This Love" oraz nowa wersja piosenki "Here I Go Again". Album ukazuje się w formatach:

4 CD / DVD, 2 LP, 2 CD, 1 CD

SUPER DELUXE EDITION, 4 CD / DVDNa wersję super deluxe składają się cztery kompakty i jedno DVD. Płyta pierwsza to zremasterowany album. Drugą wypełniają nagrania koncertowe z lat 1987-88. Na trzeciej znalazły się wersje demo i z próby, a na ostatniej remiksy. DVD z kolei wypełniły między innymi teledyski, film dokumentalny oraz materiał z powstawania płyty.

WHITESNAKE "1987": 30th ANNIVERSARY EDITION, 2CD
Wersja na dwóch kompaktach na pierwszym zawiera oryginalny album w wersji zremasterowanej. Drugi krążek to niepublikowane wcześniej nagrania koncertowe z lat 1987-88.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Premiera: Bomsori Kim nagrała swoją debiutancką płytę z Filharmonią Narodową!

Do swojej najnowszej płyty z serii „Warsaw Philharmonic” Maestro Jacek Kaspszyk i orkiestra Filharmonii Narodowej zaprosili wybitną koreańską skrzypaczkę, laureatkę II nagrody w prestiżowym 15. Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im. Henryka Wieniawskiego – Bomsori Kim (ur. 1989).