Charlie Puth z nowym numerem „How Long” <3

Charlie Puth z nowym numerem „How Long” <3

Opublikowany

Charlie Puth - współautor jednego z największych hitów ostatnich lat ("See You Again"), powraca z nowym, przebojowym utworem How Long.

To kolejny po "Attention" (mającym status platynowego singla w Ameryce) utwór Charliego, który zapowiada jego drugą płytę studyjną, zatytułowaną "VoiceNotes". Album ma ukazać się 19 stycznia 2018 roku.
 
Kompozycja wielokrotnie nominowanego do Grammy artysty jest już dostępna na platformach streamingowych.
POSŁUCHAJ SINGLA

POSŁUCHAJ SINGLA

"VoiceNotes" będzie następczynią platynowego w USA debiutu Charliego "Nine Track Mind" z 2016 roku. Niebawem Amerykanin pojawi się u czołowych osobistości amerykańskiej telewizji, chociażby Ellen DeGeneres, czy Jamesa Cordena.
 
Dodajmy, że singel "Attention" jest największym dotychczasowym solowym singlem Putha. Wideo do tej piosenki obejrzano już ponad 500 mln razy.
 
Wspomniany na początku singel "See You Again" z filmu "Szybcy i wściekli 7" (nagrany z Wizem Khalifą), okupował szczyt listy "Billboardu" aż 12 tygodni i sześć razy pokrył się platyną. Utwór otrzymał również nominację do Złotego Globu. W sumie piosenka zameldowała się na pierwszym miejscu podsumowań w aż 90 krajach, a wideoklip do niej obejrzano ponad 2 miliardy razy!
 
Charlie Puth ma do tej pory na koncie trzy nominacje do Grammy, nagrody Billboardu, MTV oraz Teen Choice Awards.
Charlie Puth

Out now. https://Atlantic.lnk.to/HowLongFA

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

f7a2e0f4-cb6a-4bbe-8759-b6c22a503b6c.jpg

grafika | 272 KB

Pobierz

Anita Lipnicka & The Hats – Miód i dym. Ruszyła przedsprzedaż albumu!

"Miód i Dym" to szósta płyta w solowym dorobku fonograficznym Anity Lipnickiej.