Dziś premiera solowego albumu Liama Gallaghera "As You Were"

Dziś premiera solowego albumu Liama Gallaghera "As You Were"

Opublikowany

Debiutancki, solowy album jednego  z najważniejszych głosów brytyjskiego rocka lat 90., Liama Gallaghera nosi tytuł „As You Were”.

POSŁUCHAJ ALBUM

POSŁUCHAJ ALBUM

To jedno z najbardziej wyczekiwanych rockowych wydawnictw ostatnich miesięcy. Jeden z najwspanialszych frontmanów wszech czasów, jak określił go prestiżowy magazyn "Q", już pierwszą singlową piosenką "Wall Of Glass" pokazał, że jest w wyśmienitej formie muzycznej. Singel wzbudził słuszne zachwyty, podobnie jak teledysk do niego, który wyreżyserował Francois Rousselet (m.in. Snoop Dogg).
Liam Gallagher - 'Wall Of Glass'

Liam Gallagher - 'Wall Of Glass'

Kompozycje "Wall Of Glass" nagrano w Los Angeles ze wspomnianym Gregiem Kurstinem (zagrał na wszystkich instrumentach w piosenkach "Wall of Glass", "Paper Crown", "Come Back To Me" i "It Doesn't Have To Be That Way") oraz w Londynie z Danem Grech-Margueratem. W stolicy Wielkiej Brytanii kompozycje rejestrowano w studiu Snap w Finsbury Park, a na instrumentach zagrali: Mike Moore (gitara), Martin Slattery (keyboards) oraz Dan McDougall (perkusja). Natomiast kolejnym singlem z płyty została ballada "For What It's Worth" napisana przez Liama oraz Simona Aldridge'a z Cherry Ghost.
Liam Gallagher - 'For What It's Worth'

Liam Gallagher - 'For What It's Worth'

Liam Gallagher

As You Were. Out Now https://l-gx.com/lg_asyouwere

Ujawnione wcześniej utwory "Chinatown" oraz "Greedy Soul"  oddają niesamowity klimat w jakim nagrana jest cała płyta. "As You Were" to album silnie inspirowany latami 60. i 70., dziełami Johna Lennona czy The Rolling Stones. Liam Gallagher zachowuje rockowe tradycje dodając jednocześnie coś wyjątkowego od siebie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

AS YOU WERE.jpg

grafika | 135 KB

Pobierz

Charlie Puth z nowym numerem „How Long” <3

Charlie Puth - współautor jednego z największych hitów ostatnich lat ("See You Again"), powraca z nowym, przebojowym utworem How Long.