DZIŚ PREMIERA ALBUMU ROBINA SCHULZA – "UNCOVERED"

DZIŚ PREMIERA ALBUMU ROBINA SCHULZA – "UNCOVERED"

Opublikowany

Nowa, trzecia płyta w dorobku Robina Schulza nosi tytuł "Uncovered". Znajduje się na niej 18 piosenek. Wcześniejsze wydawnictwa niemieckiego didżeja i producenta to "Prayer" (2014) i "Sugar" (2015).

POSŁUCHAJ ALBUM

POSŁUCHAJ ALBUM

Najpopularniejszym utworem promującym płytę jest "OK", który Robin nagrał z Jamesem Bluntem a sam singiel zdobył już złoty status!
Robin Schulz - 'OK' (feat. James Blunt)

Robin Schulz - 'OK' (feat. James Blunt)

Obecny singiel "I Believe I’m Fine" to efektu współpracy z francuskim DJ-em i producentem o pseudonimie HUGEL.
Robin Schulz & Hugel - 'I Believe I'm Fine'

Robin Schulz & Hugel - 'I Believe I'm Fine'

Rok 2016 30-letni didżej z Dolnej Saksonii przypieczętował fantastyczną współpracą z jednym ze swoich idoli, Davidem Guettą. Piosenka "Shed A Light (feat. Cheat Codes)" już od dawna jest w Niemczech złotym singlem, a na Spotify przekroczyła barierę 100 milionów streamów, ostatnio będąc na poziomie ponad 157 mln odsłuchów. Rezultat na YouTubie to przeszło 38 mln wyświetleń (łącznie klipu i lyric wideo).

W roku 2017 Robin Schulz także doświadczył już niemałego sukcesu. Było nim otwieranie w lutym trzech koncertów Justina Biebera w Meksyku, na stadionie w stolicy tego kraju. Niemiec doprowadził swoim setem latynoską publikę do szaleństwa! Na dotarcie na światowy top muzyki klubowej Robin potrzebował zaledwie trzech lat.
Robin Schulz

OUT NOW! ► http://wmg.click/RobinSchulz_UncoveredFA

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

cover.jpg

grafika | 104 KB

Pobierz

Barbara będzie żyła wiecznie

Do nagrania tego podwójnego albumu, pianista Alexandre Tharaud zaprosił szereg znakomitych wykonawców, którzy wspólnie z nim postanowili złożyć hołd wybitnej francuskiej pieśniarce i autorce tekstów powszechnie znanej jako Barbara.