Zagi ‘na żywo’ w rozgłośniach radiowych 🎙️📻

Zagi ‘na żywo’ w rozgłośniach radiowych 🎙️📻

Opublikowany

Materiał z debiutanckiego albumu Zagi ‘Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni’ będzie można w tym tygodniu usłyszeć dwukrotnie w wersji live.

Artystka odwiedzi rozgłośnie radiowe, gdzie zagra koncerty dla szerokich grup odbiorców odpowiednio w:

28.09: MUZO.FM, od 20:00 w programie ‘Muzo Trip’
29.09: Polskie Radio Rzeszów, od 19:05 koncert ‘na żywo’.
POSŁUCHAJ ALBUMU

POSŁUCHAJ ALBUMU

Płyta Zagi ‘Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni’ ujrzał światło dzienne 7 kwietnia tego roku, krążek promują teledyski do utworów ‘Bym’, ‘Piesek’ i ‘Nie tu’.
Zagi - 'Nie tu'

Zagi - 'Nie tu'

Zagi pisze piosenki odkąd sięga pamięcią. Jest kompozytorką, autorką tekstów i wokalistką. Ma na swoim koncie 2 mini albumy: demo „Kilka Słów o Miłości” (2012) oraz epkę „UKE” (2013), a jej piosenki zostały już zauważone przez internetowe media i środowisko muzyczne.

W 2012 piosenkami Zagi zauroczył się gitarzysta zespołu HEY Paweł Krawczyk podczas plebiscytu „Zrób Głośniej” organizowanego przez T-mobile Music, rok później Czesław Mozil po usłyszeniu „Pieska” wręczył Zagi Złoty Wiatraczek za pierwsze miejsce podczas Zimowej Giełdy Piosenki w Opolu, dzięki czemu artystka została zaproszona do wzięcia udziału w 49 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Zagi była również gościem wielu audycji radiowych. Odwiedziła między innymi Program Pierwszy Polskiego Radia, warszawskie RDC (gdzie singiel „Być” z epki UKE przez 12 tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu Listy Przebojów z Charakterem), zagrała mini koncert w Eska Rock.

Wokalistka wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival 2015, Spring Break 2015, Asymmetry Festiwal 2015, Songwriter Łódź festiwal 2015 oraz 2016, II Czech Ukulele Festiwal 2014, Blues nad Bobrem 2014 czy Emergenza 2013.

Podczas prac nad debiutanckim albumem „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” aranżacyjnie i producencko Zagi wsparta została przez wspaniałych, kreatywnych ludzi. Jednym z nich jest Tomek Krawczyk, mający na koncie współpracę m.in. z Melą Koteluk, Bisquit czy Zakopower, który swoimi gitarami i otwartą głową sprawił, że kompozycje Zagi nabrały nowych, intensywniejszych kolorów. Na krążku usłyszymy również Marcina Ułanowskiego na perkusji, Maćka Szczycińskiego na basie oraz wielu innych znakomitych muzyków
Piosenki, które zostały zamknięte na krążku opowiadają historie z życia Zagi, które miały miejsce na przestrzeni kilku ostatnich lat. W tych historiach biorą udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały – stały się wielką inspiracją.
Zagi

Jak się macie? Ja wstałam o 12 i tak mi błogo i miło :) Podobno dziś koniec świata? No truuuudno... Wspominam sobie właśnie występ na @sofarwarsaw - bo to był taki trochę koniec świata. Padły komputery, opadły żaluzje... nic się nie nagrało... ale to jedna z najfajniejszych wtop w jakich miałam przyjemność uczestniczyć, które na pewno będę długo wspominać :) W ogóle to zapraszam Was na najbliższe koncerty, które zagram razem z Dawidem i Wawrzkiem! W najbliższy czwartek o godzinie 21 włączcie @muzofm bo zagramy kilka numerów na antenie :) a w piątek o godzinie 19 włączcie Polskie Radio Rzeszów bo zagramy godzinny koncert radiowym studio! :) Podobno można zdobyć wejściówki na Rzeszów, ale jeszcze nie wiem jak, więc jak tylko się dowiem to Wam tu napiszę! PS: fotografie są autorstwa Marzeny Rybak - dziękuję <3

Kopiuj tekst

Udostępnij

Cardi B jako druga raperka w historii z numerem 1 na Billboardzie! Artystka, która zdetronizowała Taylor Swift

Cardi B jako druga w historii raperka wskoczyła na pierwsze miejsce amerykańskiej listy Billboard Hot 100.