ANNE-MARIE – "Heavy"

ANNE-MARIE – "Heavy"

Opublikowany

Wielkie objawienie ostatnich miesięcy ujawnia kolejnego singla! Posłuchaj "Heavy" Anne-Marie

ANNE-MARIE - 'Heavy' [Lyric Video'

ANNE-MARIE - 'Heavy' [Lyric Video'

Jedna z najjaśniej świecących gwiazd popu w Wielkiej Brytanii i nie tylko, Anne-Marie, ujawniła premierowe nagranie. Piosenka nosi tytuł "Heavy". Utwór wyprodukowali Invisible Men (Zayn Malik), Nana Rogues (Drake) oraz MNEK (Zara Larsson, MØ). Można powiedzieć, że to typowa dla Anne-Marie piosenka, czyli taka, z którą większość z nas bez trudu będzie się utożsamiać.
POSŁUCHAJ SINGLA

POSŁUCHAJ SINGLA

Urocza Angielka może się już pochwalić 11 milionami sprzedanych singli na całym świecie. Po intensywnym letnim sezonie koncertowym Anne-Marie pojawiła się gościnnie w kilku hitach, ze Snakehips w "Either Way" (feat Joey Bada$$), Nickiem Jonasem w "Remember I Told You". Z Mike'em Posnerem wystąpiła na kilku prestiżowych festiwalach jak V Festival albo British Summer Time (supportując Justina Biebera).
AnneMarie_HeartLogo.jpg
Przypomnijmy, że w 2016 roku Anne-Marie po raz pierwszy pojawiła się w Polsce. 5 listopada 2016 roku była gościem siódmej edycji talent show "The Voice Of Poland" i wykonała utwór "Alarm". Angielka swoim występem zachwyciła obecnych w studiu i widzów przed telewizorami. 
Anne-Marie

‪My new song Heavy dropped today, and I'm so excited for it to be in everyone's ears! You can buy it here: 💜💜💜

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

ANNE_MARIE_HEAVY_PR.doc

doc | 972 KB

Pobierz
AnneMarie_Heavy.jpg

grafika | 2,1 MB

Pobierz

Gramophone Classical Music Awards: Beatrice Rana Artystką Roku!

Młoda włoska pianistka Beatrice Rana wydała w tym roku z Warner Classics swój drugi album, tym razem z dziełami Johanna Sebastiana Bacha, którego sama określa jako swoją „pierwszą miłość”.