Debiut gwiazdy soundtracku do "Szybkich i wściekłych 8" już w sklepach!

Debiut gwiazdy soundtracku do "Szybkich i wściekłych 8" już w sklepach!

Opublikowany

Premiera płyty "Luv Is Rage 2" Lil Uzi Verta

W dowodzie ma napisane Symere Woods, ale tego niezwykle utalentowanego 23-letniego rapera z Filadelfii świat hip-hopu zna od dawna jako Lil Uzi Verta. Właśnie wydał pełnowymiarowy debiut "Luv Is Rage 2". Parę miesięcy temu było o nim głośno dzięki nagranemu z Quavo i Travisem Scottem singlowi "Go Off" z soundtraku do ósmej części przebojowej serii "Szybcy i wściekli".
POSŁUCHAJ

POSŁUCHAJ

"Luv Is Rage 2" to esencja stylu, jaki Lil Uzi Vert wypracował w trakcie niespełna pięciu lat kariery. Do współpracy zaprosił doskonale sobie znanych producentów Maaly'ego Rawa i Dona Cannona. Raper nie operuje wyłącznie rapem i hip-hopem. Mocno wplata w swoje kompozycje elementy psychodeliczne.  

Traktuję ten album poważniej niż wszystko, co do tej pory zrobiłem. Jest spora różnica między mixtapem a płytą. Mixtape'ów zrobiłem już sporo.

– zapewnia raper

Lil Uzi Vert - XO TOUR Llif3 (Produced By TM88)

Lil Uzi Vert - XO TOUR Llif3 (Produced By TM88)

Lil Uzi Vert na pewno umie przyciągać fanów swoją muzyką. W 2016 roku był najczęściej śledzonym artystą na SoundCloudzie. Rok 2017 to mixtape "Luv Is Rage 1.5" z wielkim hitem "XO Tour Llif3". Wyprodukował go TM88 (Gucci Mane, Young Thug). Singel trzy razy pokrył się platyną i dotarł do siódmego miejsca na "Billboardzie". Na Spotify piosenkę przesłuchano aż 354 mln razy. Dzięki temu wkroczył do grona 50 najchętniej streamowanych artystów tego serwisu. Wideo do piosenki obejrzano ponad 264 mln razy.
POSŁUCHAJ

POSŁUCHAJ

Lil Uzi Vert otrzymał niedawno trzy nominacje do Billboard Music Awards, w tym dla najlepszego debiutanta. Brał też udział w nagraniu megahitu grupy Migos "Bad And Boujee". Singel aż cztery razy pokrył się w USA platyną.

Przełomem w karierze Lil Uzi Verta był udział w 2015 roku w nagraniu singla duetu Carnage "WDYW". Potem przyszły kolaboracje z G Herbo, Cardo, Young Thugiem, po których filadelfijczyk definitywnie przestał być twórcą undergroundowym i został zauważony przez mainstream.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

LUV_LIR2_Final_HighRes.jpg

grafika | 197 KB

Pobierz
LilUzi_Press_2_Smaller_PHOTOCRED_SPIKE_JORDAN.jpg

grafika | 48,7 KB

Pobierz
LIL UZI VERT_LUV_RAGE_PRESS_28.08.doc

doc | 26,5 KB

Pobierz

Nadużycia władzy zainspirowały go do napisania takiej piosenki!

John Butler Trio prezentuje singiel i teledysk "Bully"