OFENBACH – "Katchi Vs Nick Waterhouse"

OFENBACH – "Katchi Vs Nick Waterhouse"

Opublikowany

Dorian Lo i César de Rummel, czyli jedna z największych sensacji na scenie klubowej w minionych kilkunastu miesiącach – paryski duet Ofenbach, wydał właśnie kolejnego kandydata na przebój, singla "Katchi vs Nick Waterhouse".

Wschodzący mistrzowie deep house'u i dance popu mają już na koncie w swojej ojczyźnie diamentowego singla "Be Mine". Teraz zaproponowali utwór, który tylko potwierdza ich status wielkich talentów muzyki klubowej. Deep house miesza się tu z elementami paru innych gatunków, tworząc porażającą mieszankę.
Zakupić albo posłuchać singla "Katchi vs Nick Waterhouse" można pod tym adresem: https://OfenbachFR.lnk.to/KatchiWW. Dodajmy, że Francuzom pomógł w powstaniu kompozycji nominowany do Grammy Leon Bridges.

Katchi (Ofenbach vs. Nick Waterhouse) by Ofenbach

Preview, download or stream Katchi (Ofenbach vs. Nick Waterhouse) by Ofenbach

Ofenbach pomimo krótkiego stażu ma całkiem nieźle ugruntowaną pozycję na klubowej scenie. Co miesiąc na Spotify słucha ich 5 mln fanów (do tej pory ich piosenki przesłuchano w skali całego świata ponad 130 mln razy). Wielu wielbicieli Dorian i César mają w Polsce. U nas piosenka "Be Mine" dotarła do trzeciego miejsca na liście singli. Paryżanie od 2014 roku działają jako zespół, tworząc klubowe piosenki, które z miejsca zdobywają serca i parkiety.

Ofenbach doczekał się też we Francji nominacji do nagrody francuskiego DJ Mag w kategorii "Najlepszy debiutant". Francuski Spotify wybrał duet do playlisty New Talent 2017. Remikserskie zdolności Doriana i Césara zostały wykorzystane przez takich tuzów klubowego grania jak Bob Sinclar, czy James Bay.
Ofenbach

Our new track "Katchi" is OUT : https://OfenbachFR.lnk.to/KatchiAY © ALM

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

IMG_7190r.jpg

grafika | 5,97 MB

Pobierz
ofenbach_FB_pl.jpg

grafika | 129 KB

Pobierz
OFENBACH_KATCHI_PRESS.doc

doc | 25,5 KB

Pobierz

Debiut gwiazdy soundtracku do "Szybkich i wściekłych 8" już w sklepach!

Premiera płyty "Luv Is Rage 2" Lil Uzi Verta