A R I Z O N A z gościnnym udziałem Kiiary

A R I Z O N A z gościnnym udziałem Kiiary

Opublikowany

Premiera "Cross My Mind: The Mixtape" 18 sierpnia 2017

A R I Z O N A, alternatywno-popowe trio pochodzące z New Jersey, doczekało się premiery kolejnego wydawnictwa. Jego tytuł to "Cross My Mind: The Mixtape". Gościem trójki muzyków, mających za sobą studia w renomowanym Berklee College Of Music, jest znana ze współpracy z Linkin Park wokalistka Kiiara.

Nathan Esquite (gitara), Zachary Hannah (wokal) i David Labuguen (klawisze), czyli A R I Z O N A, choć razem muzykują zaledwie dwa lata, mają na koncie tak wielkie hity, jak "Electric Touch" (współkomponowany przez znaną ze współpracy z Edem Sheeranem Julię Michaels), "Oceans Away" i "I Was Wrong". Ten ostatni zremiksował jeden z najbardziej wziętych obecnie didżejów na świecie, Robin Schulz.

Mixtape "Cross My Mind" to pięć nowych wersji kompozycji tytułowej, która znalazła się na debiutanckiej płycie tria, "Gallery" z maja 2017 roku. W jednej z nich słychać głos Kiiary, ledwie 22-letniej wokalistki ze stanu Illinois, o której zrobiło się głośno dzięki gościnnemu udziałowi w singlu Linkin Park "Heavy".
POSŁUCHAJ

POSŁUCHAJ

Marteriału można posłuchać w całości:

A utworu z udziałem Kiiary:

A R I Z O N A - Cross My Mind Pt. 2 (feat. Kiiara)

A R I Z O N A - Cross My Mind Pt. 2 (feat. Kiiara)

A R I Z O N A zadebiutowała w 2016 roku piosenką "I Was Wrong". Zespół proponuje muzykę, która jest połączeniem wpływów współczesnej elektroniki, dance, popu. Co miesiąc utwory formacji z New Jersey przesłuchuje ponad 10 mln userów Spotify. Płyta "Gallery" ukazała się 19 maja 2017. Od premiery posłuchano jej w streamingu ponad 350 mln razy.
A R I Z O N A

CROSS MY MIND PT. 2 (FEAT. Kiiara) x Apple Music Best of the Week mad love ❤️🍎🙏🏻

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

A R I Z O N A_KIIARA_MIXTAPE_PRESS.doc

doc | 227 KB

Pobierz

39’45 vol. 2 – zapraszamy na spotkanie z muzyką czasów okupacji!

5 września o godzinie 18 zapraszamy do Domu Spotkań z Historią przy ul. Karowej 20 w Warszawie na panel dyskusyjny „Polska muzyka czasów okupacji” połączony z prezentacją albumu 39’45 vol. 2 nagranego przez orkiestrę Sinfonia Varsovia pod dyr. Renato Rivolty (Warner Classics).