Natalia Przybysz – "Światło nocne" Ruszyła przedsprzedaż albumu!

Natalia Przybysz – "Światło nocne" Ruszyła przedsprzedaż albumu!

Opublikowany

 „Światło nocne” to nowy album Natalii Przybysz, kolejny po znakomitym krążku „Prąd”, który uzyskała status Platynowej Płyty.

ZAMÓW ALBUM

ZAMÓW ALBUM

Światło nocne to już drugi album wyprodukowany przez Jurka Zagórskiego. Obok Zagórskiego, do kompozycji i brzmienia, które jest rozwinięciem i kontynuacją nagrodzonego dwoma Fryderykami "Prądu", przyczynili się również muzycy - stały skład zespołu – Mateusz Waśkiewicz, Filip Jurczyszyn i Hubert  Zemler.

Płyta jest pełna osobistych i głębokich przeżyć. Piosenki pozostają jednak otwarte do interpretacji. Album zapowiadają dwa single - "Przez Sen" o którym autorka opowiedziała w głośnym wywiadzie dla Wysokich Obcasów, zabierając w ten sposób głos w debacie dotyczącej praw kobiet w Polsce oraz „Światło nocne”- piosenka o tym, co widoczne i o tym co ukryte. O balansowaniu na krawędzi bycia sobą i udawania. Celem jest bezpieczeństwo.

Do piosenki powstał klip wyreżyserowany przez Annę Bajorek. Nakręcony został w nowoczesnym wnętrzu Filharmonii Szczecińskiej. Obok Natalii występuje Iza Szostak, odpowiedzialna również za choreografię.

W połowie sierpnia będzie miał premierę kolejny singel z płyty – Świat wewnętrzny, do którego również powstanie teledysk.

Najbliższe koncerty Natalii Przybysz:

12.08. Olsztyn 4.Olsztyn Greeen Festival
01.09. Kielce Masscode Festival
12.10. Białystok Zmiana Klimatu
13.10. Toruń klub Od Nowa
14.10. Sopot klub Scena
15.10. Poznań CK Zamek
22.10. Kraków Forty Kleparz
27.10. Katowice Mega Club
03.11. Zielona Góra Piwnica Artystyczna KAWON
04.11. Wrocław Zaklęte Rewiry
06.11. Szczecin Opera na Zamku
18.11. Łódź klub Wytwórnia
02.12. Częstochowa klub Rura
08.12. Bydgoszcz klub Estrada
13.12. Lublin Teatr Stary
16.12 Warszawa klub Niebo
Natalia Przybysz

ŚWIATŁO NOCNE - moja nowa płyta - Wreszcie wyjdzie na światło dzienne 1/9/2017. Długo wyczekuję na ten moment. A później będą koncerty i będziemy się razem budzić z tego dziwnego snu. Tymczasem można już sobie ją zamówić w tzn preorderze.... czyli, jak ja to rozumiem, sam Proboszcz z Waszej Parafii przyniesie ją wam do domku w niższej cenie. Warto skorzystać. https://wmg.lnk.to/Swiatlonoce_preorder

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Natalia Przybysz - Światło nocne - album dostępny w przedsprzedaży.doc

doc | 5,16 MB

Pobierz
natalia.jpg

grafika | 2,29 MB

Pobierz

A R I Z O N A z gościnnym udziałem Kiiary

Premiera "Cross My Mind: The Mixtape" 18 sierpnia 2017