“Z miasta” został obejrzany już ponad 100 tys razy!

“Z miasta” został obejrzany już ponad 100 tys razy!

Opublikowany

Teledysk do piosenki “Z miasta” zapowiadający nowy album Anity Lipnickiej – premiera w listopadzie 2017 r. w kilka dni został obejrzany ponad 100 tys razy! Dziękujemy!

Anita Lipnicka & The Hats - 'Z miast'

Anita Lipnicka & The Hats - 'Z miast'

Również piosenka świetnie sobie radzi - na Liście przebojów Trójki. W ostatnim notowaniu obroniła miejsce 7.

Żyjemy za szybko, zbyt mechanicznie. Spalamy się, zatapiamy w betonie. Gubimy siebie w wyścigu o nic w otoczeniu wielkomiejskich scenografii. Czas się zatrzymać. Czas wrócić do żródeł...

Anita Lipnicka

Teledysk został zrealizowany w przepięknych okolicach Zajezierza Śląskiego, w Górach Sowich. Wyreżyserował go Jędrzej Guzik, za zdjęcia odpowiedzialny jest Arkadiusz Glensk (Fismoll) Muzycznie jest to chyba najbardziej energetyczna kompozycja, w jakiej do tej pory mogliśmy usłyszeć  piosenkarkę. “Z miasta“ przywodzi na myśl ducha projektów takich artystów jak Ben Howard czy wczesny Coldplay. W piosence czuć lekkość i powiew świeżego powietrza. Nowością jest również fakt, iż całe wydawnictwo sygnowane jest nazwą Anita Lipnicka & The Hats. “ Po raz pierwszy od wielu lat nagrywam płytę w Polsce, bez udziału muzyków sesyjnych – mówi Lipnicka. To, co się na niej wydarzy, jest wynikiem pracy zespołowej, z grupą tych samych ludzi, z którymi od ponad dwóch lat występuję na scenie.”

The Hats tworzą: Bartosz Niebielecki – bębny, Kamil Pełka – bas, Piotr  Świętoniowski – instrumenty klawiszowe oraz Bartek Miarka – gitary. Co to będzie za płyta?  “Cóż, wydaje mi się, że zatoczyłam pewne koło. Zaczynałam jako wokalistka popowego zespołu w latach 90. Otarłam się o alternatywę śpiewając ponad 10 lat w duecie z Johnem Porterem. Na swoich ostatnich solowych albumach byłam  poetycka i zadumana. To były płyty niebieskie. Przyszła pora na kolor zielony! – enigmatycznie wyjawia artystka.  Afirmację życia, celebrację prostoty bycia tu i teraz.”
POSŁUCHAJ PIOSENKI

POSŁUCHAJ PIOSENKI

Anita Lipnicka

Kochani, dzięki Wam piosenka "Z miasta" utrzymała swoją wysoką pozycję na Trójkowej Liście Przebojów- 7 miejsce! Jeśli wydaje Wam się, że stać ją na więcej, zagłosujcie ponownie już teraz. Daję Wam za to moją rzekę w prezencie😉 http://lp3.polskieradio.pl/glosowanie/ Pozdrawiam upalnie, Anita Lipnicka

Kopiuj tekst

Udostępnij

Gorillaz bawi się w klubie tanecznym!

Parę tygodni temu zachwycili dwoma niesamowitymi koncertami w Polsce, teraz zachwycają kolejnym teledyskiem ze znakomitej płyty "Humanz". Wirtualna formacja Gorillaz właśnie zaprezentowała niesamowity wideoklip do singlowej piosenki "Strobelite".