Zobacz jak ucztuje Trivium!

Zobacz jak ucztuje Trivium!

Opublikowany

Premiera singla i teledysku "The Sin And The Sentence" Zespół jedną z gwiazd Przystanku Woodstock 2017!

W czwartek, 3 sierpnia 2017 roku, dojdzie do kolejnej wizyty w Polsce amerykańskich metalowców z Trivium. Zespół będzie jedną z gwiazd Przystanku Woodstock. Tuż przed przyjazdem do Polski Amerykanie opublikowali singiel "The Sin And The Sentence".

Utwór "The Sin And The Sentence" to pierwsze nowe nagranie kapeli Matta Heafy'ego od 2015 roku, kiedy premierę miał album "Silence In The Snow". Do piosenki powstał teledysk, którego centralny punkt stanowi niepokojąca uczta. Klip w ciągu zaledwie 48 godzin obejrzano na YouTubie ponad 400 tys. razy.
Trivium - 'The Sin And The Sentence'

Trivium - 'The Sin And The Sentence'

"The Sin And The Sentence" jest zapowiedzią ósmego studyjnego dzieła Trivium, które pojawi się jesienią. Płyta nie ma jeszcze tytułu. Do tego czasu zespół zagra na letnich festiwalach oraz odbędzie trasę koncertową po Europie.

W czwartek, 3 sierpnia 2017, Matt Heafy (wokal, gitara), Corey Beaulieu (gitara, chórki), Paolo Gregoletto (gitara basowa, chórki) i Alex Bent (perkusja) o 19:30 wyjdą na główną scenę Przystanku Woodstock.
POSŁUCHAJ

POSŁUCHAJ

W dotychczasowej karierze grupa Trivium sprzedała ponad 1 mln płyt na świecie. Wspomniana płyta "Silence In The Snow" uplasowała się w Top 20 regularnych notowań po obu stronach Atlantyku. Pochodzi z niej hit "Until The World Goes Cold". Pierwsza płyta kapeli dla Roadrunnera, "Ascendancy", została uznana za debiut roku przez redakcję magazynu "Kerrang!".
Trivium

Check out our brand new video for "The Sin and The Sentence" and grab the track here: trivium.lnk.to/VIII

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

TRIVIUM_WOODSTOCK_SIN_SENTENCE.doc

doc | 793 KB

Pobierz
trivium-tsats.jpg

grafika | 104 KB

Pobierz
Trivium - 2017-1.jpg

grafika | 773 KB

Pobierz

“Z miasta” został obejrzany już ponad 100 tys razy!

Teledysk do piosenki “Z miasta” zapowiadający nowy album Anity Lipnickiej – premiera w listopadzie 2017 r. w kilka dni został obejrzany ponad 100 tys razy! Dziękujemy!