Premiera "Kaleidoscope EP"!

Premiera "Kaleidoscope EP"!

Opublikowany

Wyczekiwana EP-ka Coldplay „Kaleidoscope” jest już dostępna w formie cyfrowej! Natomiast od 4 sierpnia będzie można ją zdobyć również na CD i winylu.

POSŁUCHAJ

POSŁUCHAJ

Materiał wyprodukowali Rik Simpson, Daniel Green i Bill Rahko. Nowością jest nieznany do tej pory utwór "Miracles (Someone Special)" z udziałem rapera Big Seana. A wisienką na torcie jest tu nowa wersja muzycznej współpracy pomiędzy Coldplay a The Chainsmokers w singlu "Something Just Like This", nagrana w kwietniu 2017 w Tokio.

Coldplay - All I Can Think About Is You (Official Lyric Video)

Tracklista EP-ki:

  1. All I Can Think About Is You
  2. Miracles (Someone Special) - Coldplay & Big Sean
  3. A L I E N S
  4. Something Just Like This (Tokyo Remix) - Coldplay & The Chainsmokers
  5. Hypnotised
EP-ka "Kaleidoscope" to mniejsza i młodsza siostra albumu "A Head Full Of Dreams" z 2015 roku, który na całym świecie sprzedał się w ponad 5 mln egzemplarzy. W Polsce pokrył się podwójną platyną. W swej karierze Anglicy zdobyli ponad 60 nagród, w tym 9 statuetek BRIT, 5 MTV Video Music i 7 Grammy. Na całym świecie ich albumy znalazły ponad 80 milionów nabywców. Przed premierą EP-ki Coldplay pojawił się w Polsce. Fantastyczna grupa zagrała niesamowity koncert 18 czerwca 2017 roku na wypełnionym po brzegi PGE Narodowym w Warszawie. 
Coldplay

Watch the new lyric video for Miracles (Someone Special) with BIG SEAN, from the Kaleidoscope EP, now!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Zagi prezentuje teledysk do trzeciego singla z albumu Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni.

Z "Nie tu" w formie wideosesji mogliśmy się już zapoznać w marcu tego roku. Dziś utwór doczekał się hipnotyzującego teledysku, który powstał we współpracy z Film Peaks.