Vance Joy uwikłany z aktorką z serialu "Westworld"!

Vance Joy uwikłany z aktorką z serialu "Westworld"!

Opublikowany

Posłuchaj singla "Lay It On Me" i zobacz teledysk

Vance Joy - 'Lay It On Me'

Vance Joy - 'Lay It On Me'

Nazywany australijskim odpowiednikiem Jeffa Buckleya wokalista i kompozytor Vance Joy powraca na scenę. Artysta przygotował nowy utwór "Lay It On Me".
Wideoklip do piosenki zrealizowała Mimi Cave (Sylvan Esso, tUnE-yArDs, Jim James), a występuje w nim Angela Sarafyan, aktorka znana z roli w znakomitym serialu "Westworld".

O tym, jak powstała singlowa piosenka, James Keogh, jak naprawdę nazywa się Vance Joy, mówi następująco:

- Miałem gitarowy riff, który grywałem sobie, od nie pamiętam kiedy, ale którego nigdy nie udało mi się wkomponować w utwór. Kiedy jednak dodałem go do tekstu, który miałem zapisany w telefonie, ze słowami "everything starts at your skin", wszystko nagle nabrało sensu.

POSŁUCHAJ

POSŁUCHAJ

"Lay It On Me" to pierwszy premierowy materiał Australijczyka od premiery debiutanckiej płyty "Dream Your Life Away", która sprzedała się w ponad 1 mln egzemplarzy w USA! Pochodzą z niej przebojowe single "Mess Is Mine" (platyna) oraz "Riptide" (4 razy platyna). Vance Joy miał okazję promować album na trasie po USA w roli suportu Taylor Swift. W sumie wszystkie piosenki artysty odtworzono w streamingu ponad 1 mld razy!
Vance Joy

You can now listen to my new single Lay It On Me here - https://lnk.to/vjlomFA

Kopiuj tekst

Udostępnij

Anita Lipnicka & The Hats “Z miasta”

Po olbrzymim sukcesie “Ptaśka”, który jesienią 2016 roku przez wiele tygodni nie schodził z czołówki Trójkowej Listy Przebojów, Anita Lipnicka powraca z drugim singlem, zapowiadającym jej nowy album studyjny.