Jamal – Strzał – zobacz klip

Jamal – Strzał – zobacz klip

Published

Strzał to singel promujący najnowszy album zespołu Jamal – 1994.

Jamal - "Strzał"

Jamal - "Strzał"

Jamal – 1994

Tytuł płyty „1994” nie jest przypadkowy. Tomek Mioduszewski wraca na tej płycie do swoich młodzieńczych inspiracji muzycznych, ale przepuszcza je przez wrażliwość dojrzałego faceta i doświadczonego artysty. Każdy, kto w latach 90-tych był młodym chłonącym muzykę człowiekiem, znajdzie na tym albumie kawałek siebie –  momentami będzie trochę sentymentalnie, ale przede wszystkim do bólu prawdziwie. 
Piosenki powstawały od dłuższego czasu m.in. na próbach zespołu i niektóre z nich publiczność mogła już usłyszeć na żywo, podczas zeszłorocznych koncertów.
Dzięki temu materiał jest bardzo żywy i pewnie dla wielu będzie zaskakujący – nowa energia, nowe brzmienie, jest surowo i gitarowo, ale wciąż mocno w warstwie tekstowej, bo do tego przyzwyczaił nas Miodu. Album produkował Marcin Bors (Fonoplastykon), a cały materiał na setkę został nagrany w uroczym Monochrom Studio.
Jamal

Tczew, Świnoujście i Piotrków, dziękujemy za wspólną zabawę na naszych koncertach w miniony weekend. Mamy nadzieję, że materiał z nowej płyty przypadł Wam do gustu !

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

image008.png

image | 2.45 MB

Download

Jak zaimponować pięknej dziewczynie?

Zobacz teledysk do "Know No Better" Major Lazer i odkryj przepis na sukces ;)