Szwed, którego pokochała Polska, nakręcił klip w Warszawie!

Szwed, którego pokochała Polska, nakręcił klip w Warszawie!

Opublikowany

Zobacz teledysk "Hanging On To Nothing"

Wiosną Måns Zelmerlöw dał kapitalny koncert w Polsce. Bardzo lubiany w naszym kraju Szwed opublikował niedawno teledysk do pierwszego singla ze swego siódmego albumu "Chameleon". Filmik powstał w Warszawie do piosenki "Hanging On To Nothing". Co więcej, ogłoszono, że Szwed powróci jesienią na koncerty do Polski!
POSŁUCHAJ ALBUMU

POSŁUCHAJ ALBUMU

Måns w lirycznej, singlowej piosence "Hanging On To Nothing" śpiewa o problemach w związkach. Tłem dla ilustrowanej filmikiem opowieści, są wnętrza hotelowe, a także, chociażby Plac Zamkowy w Warszawie czy Krakowskie Przedmieście.
Mans Zelmerlow - 'Hanging On To Nothing'

Mans Zelmerlow - 'Hanging On To Nothing'

Kompozycję napisali i wyprodukowali Arvid Ångström oraz Isac Herdegård.
 
Utwór to pierwszy singel z albumu "Chameleon", który ukazał się w grudniu 2016 roku. Måns Zelmerlöw promował już płytę w Polsce, dając znakomity koncert w warszawskiej Stodole. Zawsze mile widzianemu u nas Szwedowi tak bardzo zapadło w pamięć gorące przyjęcie polskich fanów, że jeszcze w 2017 roku wróci do Polski na dwa koncerty! Måns wystąpi najpierw 21 października w Gdańsku (Stary Maneż) oraz 22 października w Krakowie (Kwadrat). Bilety trafią do sprzedaży od 5 lipca od godziny 10:00.
 
Månsa Zelmerlöwa zalicza się w swojej ojczyźnie do czołówki najbardziej wpływowych Szwedów. Ma za sobą udział w "Idolu" i  "Tańcu z gwiazdami". Jako gość pojawił się też w polskiej edycji drugiego z wymienionych show. W naszym kraju występował wielokrotnie, w programach telewizyjnych, na festiwalach, a także na koncertach plenerowych (Hity na czasie). Jego singel "Cara Mia" pokrył się w Szwecji podwójną platyną. Sukcesami były też role Månsa Zelmerlöwa w musicalach "Grease" oraz "Footloose".

W 2015 roku Szwed wygrał 60. Konkurs Piosenki Eurowizja 2015.
Måns Zelmerlöw

Thank you @ciarajanson for an amazing year and for many more to come. Happy #anniversary ! ❤️💙❤️

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

8bd0e0ef-d61f-4636-ab54-85c81bb6b8a9.jpg

grafika | 237 KB

Pobierz

Trzy Korony, Młynarski, Niemen - kultowe winyle już na rynku!

Z radością informujemy o kolejnych reedycjach winylowych kultowych albumów. Wiemy, że fani bardzo na nie czekali. Oto one.