THE DUMPLINGS Z ORKIESTRĄ

THE DUMPLINGS Z ORKIESTRĄ

Opublikowany

30.06.2017 16:30 | MAIN STAGE

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Do Justyny i Kuby dołącza 9 -osobowy skład żywych instrumentów: smyki, sekcja dęta, bas i perkusja. Jest to niepowtarzalna okazja aby usłyszeć wszystkie największe utwory zespołu w nietypowych aranżacjach.

“Bardzo cieszymy sie, że ten długo oczekiwany moment nastąpi juz za chwile. Dotychczasowe brzmienia przerodzą sie w delikatne muśnięcia smyków i imperialne (jak to zabawnie Kuba określa) brzmienia dęciaków. Elektroniki oczywiście tez nie zabraknie. Dużo pracy i serca włożyliśmy wszyscy w ten projekt i bardzo liczymy na Waszą obecność!”

-mówi Justyna i Kuba

Przypominamy jak brzmiał utwór “Ach nie mnie jednej” z orkiestrą podczas wydarzenia nowOsiecka w katowickim NOSPRze.
The Dumplings

Bardzo cieszymy sie, że ten długo oczekiwany moment nastąpi juz za chwile. 30.06 (piątek) po raz pierwszy zagramy w wyjątkowym składzie. Dotychczasowe brzmienia przerodzą sie w delikatne muśnięcia smyków i imperialne (jak to zabawnie Kuba określa) brzmienia dęciaków. Elektroniki oczywiście tez nie zabraknie. Dużo pracy i serca włożyliśmy wszyscy w ten projekt i bardzo liczymy na Waszą obecność!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

unnamed.jpg

grafika | 391 KB

Pobierz

Piosenka dotąd niepublikowana! „Tak daleko stąd, tak blisko”

Po raz pierwszy prezentujemy nigdy wcześniej niepublikowaną piosenkę w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego pt. „Tak daleko stąd, tak blisko”.