SUPERHUMAN LIKE BRANDO prezentuje teledysk do singla pt. „Burn Burn Burn”

SUPERHUMAN LIKE BRANDO prezentuje teledysk do singla pt. „Burn Burn Burn”

Opublikowany

Pierwszy teledysk nowego, rockowego zespołu z wytwórni NEXTPOP można już obejrzeć w sieci. Tłem akcji teledysku są szokujące sceny z życia, w bramach jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic w Warszawie – Nowy Świat.

W kwietniu wytwórnia NEXTPOP wydała pierwszy singiel zespołu Superhuman Like Brando pt. „Burn Burn Burn”. W sieci jest już dostępny teledysk promujący singiel. Autorem scenariusza jest Dawid Karpiuk. Roli reżysera podjął się Przemysław Wojcieszek – reżyser, scenarzysta i dramaturg (m. in. „Hymn narodowy”, „Made in Poland”, „Sekret”, „Zabij ich wszystkich”). Do współpracy zaprosił operatorkę – Zofię Goraj, z którą wcześniej pracował m.in. przy filmie „Knives Out”. Tak powstał teledysk, opowiadający o miłości na tle pięknych, czasem ponurych, ale zawsze barwnych zaułków wielkiego miasta. Zdjęcia kręcono w pobliżu jednego z najbardziej reprezentacyjnych i odwiedzanych licznie przez turystów miejsc w Warszawie – ulicy Nowy Świat. Główną rolę zagrała znana warszawska tatuażystka Julia Szewczykowska. 
Superhuman Like Brando - 'Burn Burn Burn'

Superhuman Like Brando - 'Burn Burn Burn'

Superhuman Like Brando to nowy polski zespół utworzony w Warszawie przez trzech charyzmatycznych i utalentowanych muzyków. Dawid Karpiuk (gitara, wokal), Łukasz Moskal (perkusja) i Robert Amirian (gitara basowa) spotkali się, by realizować swoje muzyczne fascynacje. Grają alternatywne rockowe piosenki po polsku i po angielsku. Ich debiutancka płyta ukaże się we wrześniu. Już wkrótce do sieci trafi drugi, tym razem polski, singiel grupy. Autorem wszystkich piosenek jest Dawid Karpiuk.
POSŁUCHAJ SINGLA

POSŁUCHAJ SINGLA

Superhuman Like Brando

Nasz pierwszy singiel i pierwszy teledysk. Łapcie! https://www.youtube.com/watch?v=DkStJ7K5iJc

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

SHLB_Burn Burn Burn.jpg

grafika | 75,7 KB

Pobierz
fot_Adam Tuchlišski.jpg

grafika | 3,86 MB

Pobierz
Burn Burn Burn_ klip_press release_20_06.pdf

pdf | 519 KB

Pobierz
Burn Burn Burn_ klip_press release_20_06.docx

docx | 201 KB

Pobierz

Sukces The Shelters!

Debiutancka płyta kwartetu The Shelters ujrzała światło dzienne 10 czerwca 2016 roku. Jest ona bombowym połączeniem rocka z południowej Kalifornii oraz starego dobrego rock’n’rolla. Współproducentem debiutanckiej płyty jest sam Tom Petty.