"KRÓTKA PŁYTA O MIŁOŚCI" to Najlepiej sprzedającą się polską płytą!!!

"KRÓTKA PŁYTA O MIŁOŚCI" to Najlepiej sprzedającą się polską płytą!!!

Opublikowany

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że w tygodniu premierowym najnowszy album Patrycji Markowskiej „Krótka płyta o miłości” jest najlepiej sprzedającą się polska płytą.

POSŁUCHAJ ALBUMU

POSŁUCHAJ ALBUMU

Po 4 latach od ostatniej studyjnej płyty „Alter Ego” oraz  dwa lata od koncertowego albumu „Na Żywo”, Patrycja Markowska powraca z nowym przebojowym wydawnictwem zatytułowanym “Krótka płyta o miłości”.

To 11 premierowych piosenek, a wśród nich duety z czterema wyjątkowymi artystami: Markiem Dyjakiem, Grzegorzem Skawińskim, Leszkiem Możdżerem oraz Ray’em Wilson’em.
„Ta płyta to moje kolejne spełnione marzenie. Pracowało przy niej wielu świetnych muzyków. Był śmiech, krew, pot i łzy, ale po 24 miesiącach pracy już jest i cieszę się z niej tak, jak cieszyłam się z debiutanckiego albumu” – tak o płycie mówi Patrycja.

“Krótka płyta o miłości”- 11 wyznań, refleksji i doświadczeń zamkniętych w 11 premierowych utworach. Ponadto 2 dodatkowe utwory, które już znamy, czyli przebojowa „Nawigacja”, tym razem w wersji akustycznej oraz nagrany z zespołem Pectus utwór „Między słowami”.

„Wszystkich, którzy kochają, kochali lub czekają na miłość, serdecznie zapraszam do wysłuchania mojego nowego albumu”

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska - 'Kochaina'

Patrycja Markowska - 'Kochaina'

Patrycja Markowska

"Constantly reminded" z koncertu w Toruniu 16.06.2017r. (wersja z Marcinem Koczot)

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Patrycja Markowska - Krótka płyta o miłości - najlepiej sprzedającą się polską płytą.doc

doc | 2,78 MB

Pobierz
fk6cwc3m9s00.jpg

grafika | 89,8 KB

Pobierz

SUPERHUMAN LIKE BRANDO prezentuje teledysk do singla pt. „Burn Burn Burn”

Pierwszy teledysk nowego, rockowego zespołu z wytwórni NEXTPOP można już obejrzeć w sieci. Tłem akcji teledysku są szokujące sceny z życia, w bramach jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic w Warszawie – Nowy Świat.