ROYAL BLOOD

ROYAL BLOOD

Opublikowany

Dziś premiera wyczekiwanego, drugiego albumu duetu Royal Blood – „How Did We Get So Dark? ”

Zespół Royal Blood tworzy Mike Kerr i Ben Thatcher. Artyści pracowali nad nowymi piosenkami w Burbank, w Kalifornii, w dość zrelaksowanej atmosferze. Kreatywnej pracy towarzyszyła zabawa. Rezultatem jest płyta „How Did We Get So Dark”, która zawiera 10 świetnych kawałków! 
POSŁUCHAJ ALBUMU

POSŁUCHAJ ALBUMU

Teledysk do pierwszego singla „Lights Out” można zobaczyć pod tym adresem:
Royal Blood - 'Lights Out'

Royal Blood - 'Lights Out'

Drugim singlem promującym album Royal Blood jest utwór „I Only Lie When I Love You”
Royal Blood - 'I Only Lie When I Love'

Royal Blood - 'I Only Lie When I Love'

Wcześniej Anglicy ujawnili jak będzie wyglądać okładka wydawnictwa. Mike i Ben zaprezentowali ją w formie muralu, który sami namalowali. Relacje z jego powstawania opublikowali na swoim profilu na Twitterze.

Royal Blood on Twitter: "How Did We Get So Dark? LP2 June 16th https://t.co/0AJ2Qul5Es"

https://twitter.com/royalblooduk/status/851833481646788609

Przypomnijmy, że Royal Blood znów zagrają na festiwalu Open'er w Gdyni, a stanie się to 28 czerwca 2017 roku. Kiedy Mike (gitara basowa, wokal) i Ben (perkusja) pojawili się na Open'erze w 2014 roku, reakcje publiczności na ich muzykę były tak żywiołowe, że organizatorzy musieli później wymienić część podłogi na Alterstage.

Od 2014 roku Royal Blood stali się jednym z najpopularniejszych zespołów z Wielkiej Brytanii. Muzykę Mike'a i Bena chwalił sam Jimmy Page, legenda rocka, filar Led Zeppelin, który wybrał się na koncert młodszych kolegów po fachu.

Debiutancki imienny album formacji miał premierę 25 sierpnia 2014 roku. Otrzymał nominację do Mercury Prize, zdobył szczyt brytyjskiej listy i pokrył się na Wyspach platyną. Kapela w 2016 roku nagrała piosenkę "Where Are You Now" na soundtrack do serialu "Vinyl".
Royal Blood

We’re playing 2 special album launch in-stores this week, Wednesday at Village Underground in London & Saturday at Banquet Records in Kingston. For your chance to attend, simply pre-order our album from Rough Trade to attend Wednesday’s show or Banquet Records for Saturday’s. To find out more visit… Rough Trade: https://r-oy.al/blood/villageundergroundldn Banquet Records: https://r-oy.al/blood/banquetrecordskngt

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

ROYAL BLOOD_Premiera.docx

docx | 16,1 KB

Pobierz
royalblood_April 04, 2017_carcomp_v6_photocred_Perou.jpg

grafika | 3,45 MB

Pobierz
royalblood_April 04, 2017_0584v2c_photocred_Perou.jpg

grafika | 3,23 MB

Pobierz
Royal Blood - How Did We Get So Dark_CD.jpg

grafika | 55,7 KB

Pobierz

"KRÓTKA PŁYTA O MIŁOŚCI" to Najlepiej sprzedającą się polską płytą!!!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że w tygodniu premierowym najnowszy album Patrycji Markowskiej „Krótka płyta o miłości” jest najlepiej sprzedającą się polska płytą.