Kolaboracja roku!

Kolaboracja roku!

Opublikowany

David Guetta i Justin Bieber przedstawiają singiel "2U"

Legenda sceny klubowej i jedna z największych gwiazd popu. Obaj potrafią zamienić każdą piosenkę w hit! Nie inaczej jest w tym przypadku. Ujawniony właśnie singel i teledysk Davida Guetty i Justina Biebera "2U" to mocny kandydat do szturmu na szczyty list przebojów.

W Polsce parę godzin po premierze kawałek „2U” zadebiutował na pierwszym miejscu w iTunes!

David i Justin zrobili to, co umieją doskonale, czyli połączyli w piosence brzmienia urban oraz współczesną elektronikę. Po dodaniu do podkładu z miejsca rozpoznawalnego wokalu Kanadyjczyka powstał wspaniały utwór zbudowany na zaraźliwym beacie. Poważny kandydat do tytułu przeboju lata 2017 i nie tylko tego lata.

Justin ma tak wyjątkowy głos, a ja wielki szacunek dla jego talentu i wyborów, jakich dokonuje. Ostatnimi czasy niejednokrotnie ryzykował, wymyślając swoją twórczość na nowo i zrobił to w kreatywny sposób, który mi imponuje. Jestem dumny z tego, że mogłem w końcu coś z nim nagrać. Mam wrażenie, że "2U" to niesamowite połączenie emocji i energii ze wspaniałą melodią i szczególnym brzmieniem

- mówił o kolaboracji i o piosence David Guetta

Jakby dobrego i pięknego było mało, do "2U" powstał teledysk z udziałem pięknych modelek, które uchwycono w trakcie pracy dla słynnej marki Victoria's Secret.
Davida Guetta ft Justina Biebera - "2U"

Davida Guetta ft Justina Biebera - "2U"

POSŁUCHAJ SINGLA

POSŁUCHAJ SINGLA

Przypomnijmy, że David Guetta, jeden z najsłynniejszych didżejów świata, kilka tygodni temu ujawnił singlową piosenkę "Light My Body Up", w której pojawiają się Nicki Minaj i Lil Wayne. Zilustrowano ją klipem.
David Guetta ft Nicki Minaj & Lil Wayne - 'Light My Body Up'

David Guetta ft Nicki Minaj & Lil Wayne - 'Light My Body Up'

Dla Francuza i Nicki nie było to pierwsze spotkanie. Wcześniej nagrali razem przeboje "Hey Mama", "Turn Me On" i "Where Them Girls At".

David Guetta wspaniale łączy element urban elektroniki. Na koncie ma współpracę z dziesiątkami artystów ze ścisłego światowego topu. Płyty Francuza sprzedały się w ponad 50 mln egzemplarzy na całym świecie. Na YouTubie i Spotify jego kompozycje obejrzano/odsłuchano w sumie ponad 10 miliardów razy! Zdobyły też liczne platynowe i złote płyty oraz dwie nagrody Grammy.
David Guetta

#2U feat. @justinbieber is out now !!!!!!! https://guetta.co/2U

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

DAVID_GUETTA_JUSTIN_BIEBER_2U_PRESS.doc

doc | 72 KB

Pobierz
DAVID GUETTA by Ellen Von Unwerth.jpg

grafika | 11,3 MB

Pobierz
David-Guetta-ft.-Justin-Bieber_2U_SingleCover.jpg

grafika | 1,09 MB

Pobierz

Odsłuch wspólnego utworu Piotra Zioły i Natalii Przybysz

Na oficjalnym kanale Piotra Zioły na youtube opublikowany został odsłuch utworu ‘Zapalniki’, z gościnnym udziałem Natalii Przybysz