To już dziś! Premiera debiutanckiego albumu „Dua Lipa”

To już dziś! Premiera debiutanckiego albumu „Dua Lipa”

Opublikowany

Uwodzicielsko piękna Angielka o kosowskich i albańskich korzeniach, Dua Lipa, już w tej chwil jest jedną z najgłośniejszych młodych europejskich gwiazd popu. 22-latka z przeszłością modelki, z każdą kolejną piosenką szturmuje listy przebojów w wielu krajach.

nzqze3icaj4c.jpg
Na swoim muzycznym koncie może się pochwalić współpracą z Sean’em Paul’em i Martin’em Garrix’em. Już niedługo fani będą mieli niepowtarzalną szansę zobaczyć artystkę na żywo. 1 lipca Dua Lipa wystąpi na tegorocznym Open’er Festival w Gdyni !

Jej debiutancki album nosi tytuł „Dua Lipa”. Dua jest współautorką wszystkich utworów na swojej pierwszej płycie. Młoda wokalistka skorzystała także ze wsparcia kilku doświadczonych i uznanych kompozytorów oraz producentów, wśród których są: Stephen "KOZ" Kozmeniuk (Kendrick Lamar, Nicki Minaj), laureat Grammy Emile Haynie (Lana Del Rey, FKA Twigs), Nineteen85 (Drake, Majid Jordan) i Jon Levine (Drake, Nelly Furtado).

Utwory nagrywano w Nowym Jorku, Londynie, Los Angeles i Toronto. Na płycie znajdzie się oczywiście megahit Duy, "Hotter Than Hell", który dotarł do piątego miejsca na liście iTunes i ósmego w notowaniu aplikacji Shazam. Do tej pory singel sprzedał się w przeszło 300 tys. kopii. W serwisie Spotify posłuchano go ponad 43 mln razy.

Teledysk do utworu "Hotter Than Hell" wyreżyserował Emil Nava (m.in. Ed Sheeran, Calvin Harris, Jennifer Lopez, Tove Lo, Kwabs).

Dua Lipa - 'Hotter Than Hell'

Dua Lipa - 'Hotter Than Hell'

Wcześniej poznaliśmy utwór "Be The One". Powstał do niego teledysk, który wyreżyserowała znana ze współpracy z Laną Del Rey Nicole Nodland.

Dua Lipa - 'Be The One'

Dua Lipa - 'Be The One'

Trzecim singlem z płyty była piosenka "Blow Your Mind (Mwah)"

Dua Lipa - 'Blow Your Mind' (Mwah) 

Dua Lipa - 'Blow Your Mind' (Mwah) 

Napisałam utwór "Blow Your Mind" w Los Angeles. To dla mnie szczególna piosenka, bo opowiada o ludziach, którzy nie boją się być sobą. Jakby oda dla tych, którzy są otwarci i szczerzy. Opowiada o osobach, którym ktoś wmówił, że powinny się zachowywać inaczej. Ale pomimo tego potrafią pozostać wiernymi sobie. Niezależnie od tego, co inni o nich mówią. "Blow Your Mind" to utwór, który dedykuję Wam.

– mówi artystka

Najnowszy singiel to "Lost In Your Light" feat. Miguel. Teledysk do tego utworu był kręcony w Los Angeles a reżyserował go Henry Scholfield.

Dua Lipa - 'Lost In Your Light' feat. Miguel

Dua Lipa - 'Lost In Your Light' feat. Miguel

Dua Lipa

MY DEBUT ALBUM #DL1 IS FINALLY HERE!!! A massive thank you to everyone buying and streaming it 🌹🌹🌹 THANK YOU MY LOVES 🚀💖 https://wbr.ec/dualipa-album

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

nzqze3icaj4c.jpg

grafika | 111 KB

Pobierz
170217_DuaLipa_s06_022_V3.jpg

grafika | 4,82 MB

Pobierz
170217_DuaLipa_s02_210_V2.jpg

grafika | 3,76 MB

Pobierz
170217_DuaLipa_s01_078_V3.jpg

grafika | 3,48 MB

Pobierz
170217_DuaLipa_s02_077_V3.jpg

grafika | 3,08 MB

Pobierz
DUALIPA.docx

docx | 207 KB

Pobierz

Paweł Łukaszewski| MOTETS – długo oczekiwana premiera!

Dziś premiera wyjątkowego albumu, który nie tylko koi zmysły, ale także skłania do głębszej duchowej refleksji i do zatrzymania się w nieskończonym pędzie życia. „Motets” Pawła Łukaszewskiego, laureata wielu nagród za swoją muzykę oraz jej nagrania, zawiera autorskie utwory kompozytora w wykonaniu Polskiego Chóru Kameralnego pod dyrekcją Jana Łukaszewskiego.