Jamal – "1994" Dziś Premiera!!!

Jamal – "1994" Dziś Premiera!!!

Opublikowany

Tytuł płyty „1994” nie jest przypadkowy. Tomek Mioduszewski wraca na tej płycie do swoich młodzieńczych inspiracji muzycznych, ale przepuszcza je przez wrażliwość dojrzałego faceta i doświadczonego artysty.

Każdy, kto w latach 90-tych był młodym chłonącym muzykę człowiekiem, znajdzie na tym albumie kawałek siebie –  momentami będzie trochę sentymentalnie, ale przede wszystkim do bólu prawdziwie.

Piosenki powstawały od dłuższego czasu m.in. na próbach zespołu i niektóre z nich publiczność mogła już usłyszeć na żywo, podczas zeszłorocznych koncertów.
Jamal - 1994 - cover - parental advisory.jpg
Dzięki temu materiał jest bardzo żywy i pewnie dla wielu będzie zaskakujący – nowa energia, nowe brzmienie, jest surowo i gitarowo, ale wciąż mocno w warstwie tekstowej, bo do tego przyzwyczaił nas Miodu.

Album produkował Marcin Bors (Fonoplastykon), a cały materiał na setkę został nagrany w uroczym Monochrom Studio.
Jamal

Nowy album "1994" już 2.06.2017 Zamów tutaj: https://wmg.lnk.to/Jamal1994

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Jamal - 1994 - cover - parental advisory.jpg

grafika | 233 KB

Pobierz
Jamal - 1994 - premiera albumu.doc

doc | 2,49 MB

Pobierz

To już dziś! Premiera debiutanckiego albumu „Dua Lipa”

Uwodzicielsko piękna Angielka o kosowskich i albańskich korzeniach, Dua Lipa, już w tej chwil jest jedną z najgłośniejszych młodych europejskich gwiazd popu. 22-latka z przeszłością modelki, z każdą kolejną piosenką szturmuje listy przebojów w wielu krajach.