Patrycja Markowska – "Krótka Płyta O Miłości"

Patrycja Markowska – "Krótka Płyta O Miłości"

Opublikowany

Po 4 latach od ostatniej studyjnej płyty „Alter Ego” oraz  dwa lata od koncertowego albumu „Na Żywo”, Patrycja Markowska powraca z nowym przebojowym wydawnictwem zatytułowanym “Krótka płyta o miłości”.

Dziś Premiera!!!

To 11 premierowych piosenek, a wśród nich duety z czterema wyjątkowymi artystami: Markiem Dyjakiem, Grzegorzem Skawińskim, Leszkiem Możdżerem oraz Ray’em Wilson’em.

„Ta płyta to moje kolejne spełnione marzenie. Pracowało przy niej wielu świetnych muzyków. Był śmiech, krew, pot i łzy, ale po 24 miesiącach pracy już jest i cieszę się z niej tak, jak cieszyłam się z debiutanckiego albumu” – tak o płycie mówi Patrycja.

“Krótka płyta o miłości”- 11 wyznań, refleksji i doświadczeń zamkniętych w 11 premierowych utworach. Ponadto 2 dodatkowe utwory, które już znamy, czyli przebojowa „Nawigacja”, tym razem w wersji akustycznej oraz nagrany z zespołem Pectus utwór „Między słowami”.

„Wszystkich, którzy kochają, kochali lub czekają na miłość, serdecznie zapraszam do wysłuchania mojego nowego albumu” 

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Już jutro premiera albumu KRÓTKA PŁYTA O MIŁOŚCI. Z tej okazji odwiedzę RMF FM. Słuchajcie od godz.11:15 tradycyjnie w radio lub online: http://www.rmfon.pl/play,5

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Patrycja Markowska - Krótka płyta o miłości - dziś premiera.doc

doc | 2,78 MB

Pobierz
fk6cwc3m9s00.jpg

grafika | 89,8 KB

Pobierz

Jamal – "1994" Dziś Premiera!!!

Tytuł płyty „1994” nie jest przypadkowy. Tomek Mioduszewski wraca na tej płycie do swoich młodzieńczych inspiracji muzycznych, ale przepuszcza je przez wrażliwość dojrzałego faceta i doświadczonego artysty.