Wspaniała niespodzianka od Major Lazer! Premiera EP-ki "Know No Better" z udziałem Quavo i Camili Cabello

Wspaniała niespodzianka od Major Lazer! Premiera EP-ki "Know No Better" z udziałem Quavo i Camili Cabello

Opublikowany

Sześć fantastycznych piosenek, nagranych ze znakomitymi gośćmi. Oto niespodzianka, jaką zgotowali nam Diplo, Walshy Fire i Jillionaire, czyli wspaniały kolektyw Major Lazer, którą jest EP-ka "Know No Better". Materiał właśnie się ukazał. Słychać na nim gwiazdy przebojowego soundtracku do filmu "Szybcy i wściekli 8".

EP-ka miała premierę niemal dokładnie w drugą rocznicę ukazania się złotego w USA albumu "Peace Is The Mission", który wylądował też na szczycie tanecznego notowania w Ameryce. Promowało ją nagranie tytułowe, w którym pojawiają się Travis Scott, zaledwie 20-letnia Camila Cabello z Florydy oraz Quavo.
Major Lazer - 'Know No Better'

Major Lazer - 'Know No Better'

Camila oraz Quavo pojawili się na ścieżce dźwiękowej do ósmego filmu z przebojowej serii "Szybcy i wściekli".

Inspiracje do piosenek na "Know No Better" Diplo, Walshy Fire i Jillionaire szukali w podróżach. Te zaprowadziły ich w minionych latach do takich miejsc jak Pakistan, Kuba, Ameryka Południowa, czy Afryka. Stąd też i kolaboracje na EP-ce. Usłyszymy na niej między innymi pochodzącego podobnie jak Jillionaire z Trynidadu Machela Montano, Jamajczyków Busy'ego Signala, Seana Paula i Konshensa. Afrykę reprezentują raper Nasty C, Ice Prince, Patoranking oraz Jidenna.

Major Lazer znów zrobił coś, w czym jest doskonały, czyli na jednym małym wydawnictwie połączył muzyków z wielu miejsc na świecie. Albo inaczej, uczynił świat mniejszym, zaś imprezę większą.

Stylistycznie mamy mieszankę reggaetonu, afrobeatu, rapu, dancehallu, samby. EP-ka "Know No Better" to następczyni wspaniałych singli: "Run Up", nagranego z udziałem PARTYNEXTDOOR i Nicki Minaj, "Cold Water" z Justinem Bieberem i MØ (pozycja pierwsza w serwisie iTunes w 68 krajach) oraz "Lean On" z DJ-em Snakiem i MØ (rekord Spotify, ponad 820 mln streamów; na YouTubie przeszło 2 miliardy odtworzeń).

Tracklista EP-ki:

  1. Know No Better (feat. Travis Scott, Camila Cabello & Quavo)
  2. Buscando Huellas (feat. J Balvin & Sean Paul)
  3. Particula (feat. Nasty C, Ice Prince, Patoranking & Jidenna)
  4. Jump (feat. Busy Signal)
  5. Sua Cara (feat. Anitta & Pabllo Vittar)
  6. Front Of The Line (feat. Machel Montano & Konshens)
Major Lazer

KNOW NO BETTER OUT NOW!! Camila Cabello Travis Scott & QUAVO

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

MAJOR_LAZER_EP_PRESS_01.06.doc

doc | 1,61 MB

Pobierz
Major Lazer - Know No Better EP - Press Shot - Shane McCauley.jpg

grafika | 1,57 MB

Pobierz

Patrycja Markowska – "Krótka Płyta O Miłości"

Po 4 latach od ostatniej studyjnej płyty „Alter Ego” oraz  dwa lata od koncertowego albumu „Na Żywo”, Patrycja Markowska powraca z nowym przebojowym wydawnictwem zatytułowanym “Krótka płyta o miłości”.