Zobacz klip do singla Patrycji Markowskiej - Kochaina

Zobacz klip do singla Patrycji Markowskiej - Kochaina

Opublikowany

„Kochaina” to pierwszy singiel promujący nowy album Patrycji Markowskiej zatytułowany „Krótka płyta o miłości” (premiera 2 czerwca). Po czterech duetowych liryc video, które niedawno pojawiły się w sieci, przyszedł czas na radiowy przebój.

 „Kochaina" od początku pracy nad płytą była moim radiowym faworytem - mówi o swoim najnowszym singlu artystka.  „Radosna nuta, oldschoolowe granie, bujający rytm, refleksyjny tekst - wszystko to sprawiło, że liczę na tę piosenkę.  Mam nadzieję, że słuchacze podzielą mój entuzjazm i uzależnią się na chwilę od mojej "Kochainy”. Do piosenki nakręcony został teledysk w reżyserii Michała Pańszczyka. 
Patrycja Markowska - 'Kochaina'

Patrycja Markowska - 'Kochaina'

Patrycja Markowska

Mamy to!!! Jest już klip do Kochainy!!! Oglądajcie, komentujcie i udostępniajcie! A na koncertach zagramy dla Was Kochainę na żywo :) Do zobaczenia! https://www.youtube.com/watch?v=bhXewJ1fZ3Y

Kopiuj tekst

Udostępnij

Irena Santor doktorem honoris causa!

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Akademii Muzycznej w Łodzi poświęcone nadaniu tytułu doktora honoris causa Pani Irenie Santor. Po raz pierwszy w historii polskiej piosenki ten zaszczytny tytuł przyznano Artyście estrady!