MAM WAS

MAM WAS

Opublikowany

Po pierwszym singlu „W prezencie”, będącym ukoronowaniem współpracy z Natalią Kukulską, Ania Karwan prezentuje autorski utwór zapowiadający jej debiutancką płytę.

Mam_Was_Cover.jpg
Choć sama nazywa ją „hymnem zwycięstwa”, to piosenka „Mam was” będzie podziękowaniem za wsparcie fanów, które Ania otrzymała w ciągu ostatniego roku. To utwór napisany przez artystkę przed kilkoma laty po ważnym wydarzeniu, jakim było przyjście na świat jej córeczki Oliwii.

Dziś piosenka nabiera nowego wymiaru, tak jak wdzięczność, która stała się podstawą tekstu. Od podziękowania za cud narodzin Ania Karwan przechodzi do muzycznego „dziękuję” za wiarę w nią, kiedy w niej samej ta tylko się tliła. „Mam was” to komunikat: „Nie jestem już sama”. 
Ania Karwan - 'Mam Was'

Ania Karwan - 'Mam Was'

Od prezentu od Natalii Kukulskiej do autorskiej piosenki - Ania Karwan rozpędza się na muzycznej drodze i przekazuje nowy singiel. Utwór został już doceniony na koncertach, dziś osobisty tekst Ani Karwan może trafić do szerszej publiczności. Brzmienie utworu to efekt współpracy Ani Karwan z Filipem Siejką oraz Sławkiem Gładyszewskim, odpowiedzialnym również za mix i realizację nagrania. Piosenka wyznacza nowoczesny i oryginalny styl, w którym artystka stworzy debiutancki album.

Ania Karwan prezentuje nie tylko muzyczny kierunek, który obrała, ale stawia także na osobiste teksty pełne kobiecej energii, odważnych wyznań i świadomych podsumowań. Do singla powstał także teledysk autorstwa Motion Pikczer, którego premiera odbędzie się 17 maja podczas koncertu Ani Karwan w warszawskim klubie Stodoła.
Ania Karwan

Kochani PIĘKNE WIEŚCI ! Pod tym linkiem znajdziecie "Mam Was" w wersji do kupienia, każdy z Was dostanie "Mam Was" legalnie 🙌🏼💛 https://wmg.lnk.to/MamWas

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Mam_Was_Cover.jpg

grafika | 3,7 MB

Pobierz
Ania_Karwan_MAM_WAS_opis.docx

docx | 16,2 KB

Pobierz

Dalsza część trasy koncertowej Agnieszki Chylińskiej "Forever Child Tour”

Agnieszka Chylińska, po wydaniu podwójnie platynowej płyty „Forever Child”, od października 2016 r. gra koncerty entuzjastyczne przyjmowane przez fanów.Wszystkie koncerty zostały wyprzedane, a bilety w niektórych miastach znikały ze sklepów w zaledwie kilka dni.