Karolina Artymowicz laureatka plebiscytu słuchaczy "Głos RMF”

Karolina Artymowicz laureatka plebiscytu słuchaczy "Głos RMF”

Opublikowany

”Mała dziewczyna z małą gitarką, miłością do słodyczy, małych wydr, małych piesków i maślanego popcornu”.

Singiel pt. "Dalej"Jest piosenką o tęsknocie za czasem pełnym życia, młodości i miłości. Odwołuje się do przyrody, natury czyli tego co jest mi najbliższe i co jest nieodłącznym elementem mojej muzyki. Przenosi nas w tajemnicze krainy, w których nigdy nie byliśmy ale zawsze było nam do nich tęskno i w których nie zaznamy samotności. Z świata przyrody który mnie otacza i inspiruje staram się wybrać najpiękniejsze momenty i  skrzętnie przelać je na nuty i słowa, którymi później mogę się z Wami podzielić. Zapraszam Was do mojego magicznego muzycznego świata.
Karolina Artymowicz - 'Dalej'

Karolina Artymowicz - 'Dalej'

Karolina Artymowicz

Serwusik!!! Nigdy nie byłam aż tak bardzo podekscytowana jak dziś. Przesyłam Wam mój singiel i jednocześnie dziękuję za to, że towarzyszyliście mi w tej niesamowitej przygodzie. Jesteście moimi dobrymi duszkami. Chcę się z Wami dzielić tym nad czym pracowałam długo i tym w czym tak naprawdę pomogliście mi najbardziej. Tak naprawdę ta piosenka to nasze wspólne dzieło. Dziękuję. Poznajcie „Dalej” <3

Kopiuj tekst

Udostępnij

Dziś premiera nowego singla Muse! Posłuchaj piosenki "Dig Down"

Przez dwa lata zjeździli z koncertami niemal cały świat. W końcu fantastyczne brytyjskie trio Muse postanowiło ucieszyć fanów nową piosenką. Singlowy utwór ma tytuł "Dig Down" i towarzyszy mu niesamowity teledysk.